Запароленое одеяло• 30 марта 2020
Пенсия по инвалидности. Перекомиссия
Подскажите кто знает, высновок действителен ЛЛК до 1 мая 2020 перекомиссия должна быть 1 апреля, пройти перекомиссию не могу,тк из за карантина не кладут в стационар. Все плановые после карантина. Значит в апреле уже пенсию не получу😢? Или в апреле еще дадут,а с мая снимут?
Запароленое одеяло
• 30 марта 2020
Ответ дляГейТуда
Пенсія по квітень включено, тобто в квітні ще отримаєте, в травні вже ні.
Дуже дякую. Буду чекати,зараз як ніколи потрвбна((
Чудо-Рыба-кит• 30 марта 2020
В апреле дадут.ТОже переживаю-нужно малую ложить....как оно будет...не ясно
Головная• 30 марта 2020
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю Валерій Сушкевич ініціював разом з Міністерство соціальної політики України на період карантину продовження всіх пенсій і виплат людям, в яких на цей час припадає перекомісія МСЕК та ЛКК і перепризначення (продовження) пенсій і допомог на новий період, без заяв та без будь-яких документів (втч про доходи)!!! В даний час відбувається опрацювання відповідного механізму та необхідних нормативних документів! Віталій Музиченко просимо забезпечити відповідне інформування населення і співробітників органів Пенсійного фонду України та органів соціального захисту населення... Від загалу людей з інвалідністю дякуємо за співпрацю та розуміння
Чудо-Рыба-кит• 30 марта 2020
Ответ дляГоловная
Спасибо вам за информацию.!!!!Уже немножко легче
Головная• 30 марта 2020
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
не за что,мы тоже на инвалидности)))
ГейТуда• 30 марта 2020
Я коли доці оформляла інваліднісь, вибрала дитина-інвалід до 18 років. По її діагнозу перекомісія кожні 2 роки. Пенсія трохи менша, але без постійного пресингу. Зять інвалід, перекомісія кожен рік.
Чудо-Рыба-кит• 30 марта 2020
Ответ дляГейТуда
У малой по эпилепсии,то тоже каждые 2 года
Брехушка• 30 марта 2020
Автор, сегодня приняли
У випадку пропуску, в період здійснення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), передбачених карантином, встановленим Кабінетом Міністрів України, строку повторного огляду медико-соціальної експертизи особою з інвалідністю виплата пенсії по інвалідності не зупиняється до закінчення терміну дії зазначених заходів з подальшим проведенням перерахунку розміру виплаченої пенсії на підставі заяви та результатів переогляду особи з інвалідністю.’
Т.е. вам буде выплачиваться пенсия, но если не пройдете перекомиссию после карантина, то деньги заберут.
Запароленое одеяло
• 30 марта 2020
Ответ дляБрехушка
Автор, сегодня приняли
Дякую