У хірургічному корпусі Рівненської обласної лікарні може вибухнути апарат МРТ. Як щойно стало відомо порталу «ЧаРівне.інфо» з перевірених джерел, у приміщенні хірургічного корпусу вже розпочалася евакуація стаціонарних відділень. За інформацією свідків, апарат МРТ вийшов з ладу і може вибухнути, а відтак, увесь корпус хірургічного відділення може завалитися. Ми звернулися за інформацією до прес-служби МНС, де нас запевнили, що жодних повідомлень щодо надзвичайної ситуації до них не надходило. Відповідно, на територію РОКЛ МНСівці наразі не виїжджають. Натомість на місце події вже виїхали чиновники від медицини Рівненської обласної державної адміністрації.
Ошеламиссимо• 21 ноября 2013
Господи!!! Я на той неделе 2 раза там была, с ребенком!!!! Кошмар!!!!!!!!!!!
Лікарі спростовують факт евакуації хворих з приміщення обласної лікарні
Лікарі спростовують факт евакуації хворих з приміщення обласної лікарні. Нагадаємо, напередодні близько дев’ятої вечора, лікарнею почали ширитись чутки про те, начеб-то, у хірургічному відділені є ймовірність вибуху апарату МРТ, що може призвести до руйнування приміщення обллікарні. Кажуть, через це з облансої навіть телефонували родичам стаціонарників аби тих по-можливості забрали додому. Втім про надзвичайну ситуацію не знають ані в міліції, ані у надзвичайників. Ні правоохоронці, ні рятувальники в лікарню не виїжджали. Як прокоментував ситуацію начальник обласного управління охорони здоров´я Віталій Бойко, з апаратом дійсно була проблема в тому, що у МРТ частково не працював компресор і апарат потребував охолодження. Втім евакуації не було – кажуть медики та надзвичайники. Між тим, зараз у обласній лікарні все спокійно, процес лікування триває і про учорашню загрозу вже нічого не нагадує – кажуть лікарі