Ух_ты_какая_я• 01 апреля 2020

Як припинити нав’язуватись чоловіку, якому я не потрібна? Допоможіть, я лайно.

Не сьогодні завтра шлюб розірветься, навряд піду я, швидше він мене залишить з дитиною. Він відверто нагадав мені в душу неодноразово, бувало всяке: бив, ображав, принижував, їжею потикав. На початках стосунків мені було наплювати на нього, я його відганяла, теж принижувала. Потім різко все змінилося після народження дитини, тепер вже я не потрібна йому. Неодноразово казав давай розійдемося, і так ми ніяк і не розходилися. Зараз карантин, я бачу як відверто нав’язую йому себе і дитину. З дитиною бавиться, але щось вчити або погуляти це попросити нереально. Вдома теж не допомагає, а тілтки керує мною. Те не так, се не так. В от зараз дитину вкладаю і він вже спить я кажу вставай, а він до мене з криками. Тобто ж бачу, що відверто нав’язую себе , і зупинитися не можу . При тому до життя під одним дахом з друзями дуло йому весело і не спав так і все було супер. Короче я лайно, як вилізти з цього? Піти самій поки фінансів нема, моя провину я дурна , знаю..
автор Ух_ты_какая_я • 01 апреля 2020
Як розлюбити і припинити нав язуватися як та тряпка(

Блинчик Мой• 01 апреля 2020
Капец, нужно было сразу на развод подавать, теперь карантин...
tibioka• 01 апреля 2020
Ответ дляУх_ты_какая_я
А вы действительно любите его?
Нервогенератор• 01 апреля 2020
Сначала нужна причина
Зайканалужайке• 01 апреля 2020
Він спить,а ви кажете-вставай.
Нащо?
А по темі,раз принижує і б´є- треба було давно піти.Не важливо,куди і як.
Знайшли б вихід!І що їсти,і як жити.
автор Ух_ты_какая_я • 01 апреля 2020
Ответ дляtibioka
А вы действительно любите его?
Так. Коли ображає мене чи сваримося я думаю та пофіг, а тілтки він про розлучення говоритиме мені вже аж зле стає
Чому так все змінилося я не знаю
Мені всеодно на нього було
На початку стосунків навіть побачив як я цілуюся з іншим
А тепер ми помінялися місцями
автор Ух_ты_какая_я • 01 апреля 2020
Ответ дляЗайканалужайке
Він спить,а ви кажете-вставай.
Нащо?
Знайшли б вихід!І що їсти,і як жити.
Хотіла разом фільм подивитися ( час провести разом

автор Ух_ты_какая_я • 01 апреля 2020
Ответ дляНервогенератор
Сначала нужна причина
Тобто?
Voblochka-26• 01 апреля 2020
передайте привет маме с папой. кто вас больше не любил?
nahaka• 01 апреля 2020
Ответ дляУх_ты_какая_я
Ну, мабуть у вас самооцінка нижче всіх можливих рівнів. Чи ви така страшна ззовні та внутрішньо? Крім вас ви нікому не потрібні, крім вас ніхто не буде вас любити просто так. Якщо ви хочете так жити і усвідомлювати, що ви - лайно, то живіть з цим. А взагалі, Литвака почитайте, Принцип сперматозоїда - здається найвідоміша його книга...
Писи. Зовсім не хочу вас образити і не вважаю такою, але ви маєте усвідомити одну просту фразу: з нами поводяться лише так, як ми самі дозволяємо.
Слава Українi• 01 апреля 2020
Требовать выполнять отцовские обязанности - это не навязываться. Он тоже родитель и должен помогать с ребенком.
Но смысл было будить человека, если он уже спал.
Нервогенератор• 01 апреля 2020
Ответ дляУх_ты_какая_я
Тобто?
Изменить себя, жизнь
tibioka• 01 апреля 2020
Ответ дляУх_ты_какая_я
Чому так все змінилося я не знаю
Мені всеодно на нього було
А тепер ми помінялися місцями
То, что вы описываете не любовь, а зависимость. Вам необходимо разбираться с нарушением своей привязанности, созависимыми отношениями, которые вы выстроили и всеми вытекающими. Простого ответа нет, понимаете. Это бессознательный паттерн, который вы проигрываете.
Отблеск мысли• 01 апреля 2020
Ответ дляУх_ты_какая_я
я бы тоже была бы недовольна, если бы меня разбудили Просто посмотреть с кем-то фильм. И да, вы для мужа прочитанная книга. , а у вас зависимость и гормоны. Это пройдет.. Но, было бы лучше, чтобы ваши гормоны быстрее успокоились и вы задали себе вопрос-Зачем? я делаю себе плохо? , именно так, сложилась у вас ситуация. Вы зависимы.С этим нужно что-то делать
автор Ух_ты_какая_я • 01 апреля 2020
Ответ дляVoblochka-26
Важко сказати хто більше не любив
Я виростав в нормальній сім`ї , але тато часто бив мене
Та і мама
Зараз з татом взагалі не спілкуюся. Мені завжди було цікаво, а як це пов’язано один з іншим, коли зараз про доросле життя і часто про диитинствл запитують?
Солнечный день• 01 апреля 2020
Простите, он спит, вы его начинаете будить и орать- Вставай! Чтобы фильм посмотреть?! Серьезно?!
Мой флегматичный муж бы спокойно спал дальше, а утром спросил бы, не пора ли мне к доктору.
Не пытайтесь с ним ссориться, ваша задача успокоиться и жить, без воплей и скандалов, готовить пути отступления.
автор Ух_ты_какая_я • 01 апреля 2020
Ответ дляtibioka
Скажіть, будь ласка, це можливо змінити? Як почати змінювати це? Я вже просто не маю до кого звернутися по допомогу...
tibioka• 01 апреля 2020
Ответ дляУх_ты_какая_я
Важко сказати хто більше не любив
Та і мама
В нормальной семье не бьют детей.
автор Ух_ты_какая_я • 01 апреля 2020
Ответ дляСолнечный день
Я мусіла будити в будь-якому випадку бо дитину треба було спати покласти
Ми на одному ліжку спимо

автор Ух_ты_какая_я • 01 апреля 2020
Ответ дляtibioka
В нормальной семье не бьют детей.
Ну я типу дуже вредна була, приносила погані оцінки і багато брехала чомусь у дитинстві
tibioka• 01 апреля 2020
Вот, некоторые ответы можете найти в этой книге.
Ку-кусик• 01 апреля 2020
Отдалитесь от него и не лезте. Используйте ради денег и все.
автор Ух_ты_какая_я • 01 апреля 2020
Ответ дляtibioka
Дякую дуже
Солнечный день• 01 апреля 2020
Ответ дляУх_ты_какая_я
Ми на одному ліжку спимо
Простите за личный вопрос- ребенку сколько, как давно он спит с вами и есть ли в вашей жизни с мужем интимная сторона?
автор Ух_ты_какая_я • 01 апреля 2020
Ответ дляКу-кусик
А я і питаю поради як це зробити бо важко
Фінансово теж не так просто , контролює кожен крок
автор Ух_ты_какая_я • 01 апреля 2020
Ответ дляСолнечный день
Дитині 3,5 роки
Інтиму як раніше і приблизно нема
А якщо і є то у іншій кімнаті
Voblochka-26• 01 апреля 2020
Ответ дляУх_ты_какая_я
Важко сказати хто більше не любив
Та і мама
связано абсолютно прямо.
дети, к которым с детства относятся с уважением, когда вырастают - им просто на клеточном уровне неприемлемо такое отношение, как у вас с мужем. они его за версту чуют и даже не станут вступать в это Г. Ну, может разок попробуют, офигеют и больше точно не повторят.
Солнечный день• 01 апреля 2020
1- по детям, мало кто из пап аж бежит к мелким, да, надо приучать, медленно и упорно. Да, реально.
2- финансы- попробовать откладывать хоть понемногу, если удастся и обдумать подработку
3- не скандалить, это вредно вам и ребенку. Вы кричите, потому что вам больно и страшно. Представьте, что он чужой, просто чужой вам морально человек. Временный работодатель за жилье и еду, не плачьте, набирайтесь сил.
Солнечный день• 01 апреля 2020
Ответ дляУх_ты_какая_я
Дитині 3,5 роки
Інтиму як раніше і приблизно нема
А якщо і є то у іншій кімнаті
Вам надо определиться- нужен ли вам именно этот муж и брак. Если нужен, надо наводить порядок в доме. Если он вам неприятен, чувств нет- тоже навести порядок в своей жизни, главное- перестать бояться.
всем надо• 01 апреля 2020
Ответ дляУх_ты_какая_я
Дитині 3,5 роки
Інтиму як раніше і приблизно нема
А якщо і є то у іншій кімнаті
Вам зэк рецидивист нужен. Но молодой. Чтобы секс был как вы любите. С огоньком. И ударить сможет но и страсть вашу удовлетворит. А как команды ему давать станете он ножик достанет и к вам приставит. Вот тут и любовь и страсть и секс у вас будет как вы любите.