Ух_ты_какая_я• 01 апреля 2020
Як припинити нав’язуватись чоловіку, якому я не потрібна? Допоможіть, я лайно.
Не сьогодні завтра шлюб розірветься, навряд піду я, швидше він мене залишить з дитиною. Він відверто нагадав мені в душу неодноразово, бувало всяке: бив, ображав, принижував, їжею потикав. На початках стосунків мені було наплювати на нього, я його відганяла, теж принижувала. Потім різко все змінилося після народження дитини, тепер вже я не потрібна йому. Неодноразово казав давай розійдемося, і так ми ніяк і не розходилися. Зараз карантин, я бачу як відверто нав’язую йому себе і дитину. З дитиною бавиться, але щось вчити або погуляти це попросити нереально. Вдома теж не допомагає, а тілтки керує мною. Те не так, се не так. В от зараз дитину вкладаю і він вже спить я кажу вставай, а він до мене з криками. Тобто ж бачу, що відверто нав’язую себе , і зупинитися не можу . При тому до життя під одним дахом з друзями дуло йому весело і не спав так і все було супер. Короче я лайно, як вилізти з цього? Піти самій поки фінансів нема, моя провину я дурна , знаю..
Даю справку• 01 апреля 2020
Ответ дляУх_ты_какая_я
Хотіла разом фільм подивитися ( час провести разом
а он что хотел?
Файна цьоця• 02 апреля 2020
Ответ дляУх_ты_какая_я
Скажіть, будь ласка, це можливо змінити? Як почати змінювати це? Я вже просто не маю до кого звернутися по допомогу...
Вам по 20років?
Файна цьоця• 02 апреля 2020
Ответ дляУх_ты_какая_я
А я і питаю поради як це зробити бо важко
Фінансово теж не так просто , контролює кожен крок
Як як складати пару грн і подавати на розвід
Треба розривати це
Вечный двигатель• 02 апреля 2020
Ответ дляСолнечный день
Простите, он спит, вы его начинаете будить и орать- Вставай! Чтобы фильм посмотреть?! Серьезно?!
Мой флегматичный муж бы спокойно спал дальше, а утром спросил бы, не пора ли мне к доктору.
Не пытайтесь с ним ссориться, ваша задача успокоиться и жить, без воплей и скандалов, готовить пути отступления.
Прислушайтесь к совету!Перестаньте его раздражать, требовать от него что-то.Живите рядом с ним,но сами по себе. Постарайтесь наладить дружеские отношения.
Боюсь признаться• 02 апреля 2020
Ответ дляБлинчик Мой
Капец, нужно было сразу на развод подавать, теперь карантин...
Смысла плавать на развод? Это решит проблему? Она резко перестанет навязываться?
Боюсь признаться• 02 апреля 2020
Ответ дляУх_ты_какая_я
Так. Коли ображає мене чи сваримося я думаю та пофіг, а тілтки він про розлучення говоритиме мені вже аж зле стає
Чому так все змінилося я не знаю
Мені всеодно на нього було
На початку стосунків навіть побачив як я цілуюся з іншим
А тепер ми помінялися місцями
Чому так все змінилося я не знаю
Мені всеодно на нього було
А тепер ми помінялися місцями
Это не любовь, это зависимость.
Боюсь признаться• 02 апреля 2020
Ответ дляУх_ты_какая_я
Не интересно ему с вами проводить время, не насилуйте его.
Блинчик Мой• 02 апреля 2020
Ответ дляБоюсь признаться
Ну он же ее бил?! Как можно такое терпеть!
Боюсь признаться• 02 апреля 2020
Ответ дляБлинчик Мой
Так подача на развод проблему не решит. Только валить от него подальше , а потом уже развод. Интересно почему он не бил, потому что он боксёр и не было никого кроме неё на ком размяться?
Блинчик Мой• 02 апреля 2020
Ответ дляБоюсь признаться
Да, это псих отклонение, либо пьёт
Ответ дляУх_ты_какая_я
Да, это можно изменить. Посмотрите на свою жизнь объективно. Не занимайте позицию жертвы, обратите внимание на свою ответственность в своей жизни. Чего вы хотите осознанно? Чтобы как было? И двигайтесь в эту сторону.
Слава Українi• 02 апреля 2020
Ответ дляУх_ты_какая_я
Дитині 3,5 роки
Інтиму як раніше і приблизно нема
А якщо і є то у іншій кімнаті
Інтиму як раніше і приблизно нема
А якщо і є то у іншій кімнаті
???
Автор, купите с мужем кроватку ребенку, хоть бу, за 4 года нельзя было купить?
И попуститесь, вы истерите и ведете себя не последовательно. У вас в семье бардак, нет ни правил, ни режима, ни разделения обязанностей. Из-за этого постоянные ссоры и недовольство.