ничевока• 03 апреля 2020
А ви підтримуєте таку думку про жінок 30+?
Мені про це сказав чоловік, якому зараз 40 і який після розлучення в активному пошуку.
Що ставиться обережно до жінок старше 30 років, які не мають дітей і не буди в шлюбі. Бо це нібито дивно. Що краще вже розлучена і з дитиною.
Сам досить заможний, успішний (на рівні нашого міста навіть дуже), діти від першого шлюбу є. Запитала, чи хоче ще - каже 50/50. Не старатиметься заводити, але й не проти ще одного-двох.
Мені 32, не заміжня і без дітей. Сказав, що якби навіть я була самотня мама, то шансів в мене більше. А так підозри викликає.
Він м‘якше сформулював, але я зрозуміла саме так.
энциклопУдия• 04 апреля 2020
Ответ дляКу ка ку ка ку
Ох, а я сужу по тем кто в 18-20 женился с первым попавшимся. Так вот проблемы у них и у детей этих ’преуспевающих’ ненавидящих друг-друга людей.
У меня таких нет среди моих знакомых
все выходили замуж примерно с 25 и до 30...кто не успел тем тяжело сейчас найти кого-то нормального именно для брака, опять таки сужу по своим подругам
Ответ дляПоЗиТиВнАя
А вот представьте. Мне столько лет, как и автору. И тоже не была замужем, без детей. Хотя предложения были, и не одно. Но не хотела лишь бы за кого. Хочу и любить, и уважать, и доверять. Не так просто найти достойного.
Хочу із вами поспілкуватися. Ви з якого міста?