Дон Пэдро• 11 апреля 2020
Порадьте нудний фільм
Такий, щоб повільно розвивався сюжет, нецікаві діалоги, щоб не хотілось дізнатись що буде далі, ніяких хвилюючих моментів, герої ніякі, щоб нікому не співчувалось і ні за кого не вболівалось. Без голосних спецефектів і тривожної музики. Фільм, про який не згадаєш уже наступного тижня. Одним словом, такий, щоб заснути під нього! Або порадьте під що заснути, будь ласка. Тишу не пропонувати, бо тоді чую найменше шарудіння від сусідів, стукіт власного серця і т.д . Дякую усім небайдужим!
Ms. Откровенность• 11 апреля 2020
Аббатство Даунтон( возможно не точно написала) ,Рассказ служанки.
советский цирк• 11 апреля 2020
Сериал Коломбо, но только на украинском языке. Под него чудно спится.
Атятя_тётя• 11 апреля 2020
Засыпаю пол фильмы, которые знаю уже на зубок. Чаще всего это Гарри Поттер первые 2 части. Не знаю почему так,но отлично ’убаюкивсет’
Дон Пэдро
• 11 апреля 2020
Ответ дляMs. Откровенность
В Аббатстві там бабуся дуже прикольна, чекатиму, що вона скаже)
Дон Пэдро
• 11 апреля 2020
Ответ длясоветский цирк
О, точно! Коломбо має підійти, колись дивились. Не нудний, але монотонний
Дон Пэдро
• 11 апреля 2020
Ответ дляСнежнакомка
Паразиты...дл сих пор отойти не могу
Паразити мені було цікаво, чим закінчиться
Дон Пэдро
• 11 апреля 2020
Ответ дляОно само купилось
Чтоб заснуть выпейте пустырника
Якби ж так просто((
Дон Пэдро
• 11 апреля 2020
Ответ дляАнти-аноним
’Дефективный детектив’ или его еще называют ’детектив Монк’
Спробую, дякую
с_переулочка• 11 апреля 2020
Я згадую всі відомі мені англійські слова в алфавітному порядку, найчастіше до букви b не доходжу. ))
Про фільм нічого не скажу, вирубаюся під всі підряд, тому вирубаю все заздалегідь, щоб не бубніло до ранку. Хіба щось зі старого радянського можу порадити - про Штірліца там, чи довгу дорогу в дюнах...
Дон Пэдро
• 11 апреля 2020
Ответ дляMarryV
О, такого много.
Сериалы:
Пластиковое море
Цыганка американский. Лучше всего засыпать под него.
Милдред Пирс
Между нами горы
Эмма
Сериалы:
Пластиковое море
Милдред Пирс
Между нами горы
Эмма
Дякую, жодного не чула
Дон Пэдро
• 11 апреля 2020
Ответ дляс_переулочка
Точно, Штірліц. Під нього я в дитинстві засипала))) але тоді я засипала під все, як тільки вечір
Дон Пэдро
• 11 апреля 2020
Ответ дляАтятя_тётя
соромно,але Гаррі Потера я ще навіть не читала
Дон Пэдро
• 11 апреля 2020
Ответ дляСиренаФеоктистовна
Попробуйте Солярис Тарковского
Дякую, можна
Afishechka• 11 апреля 2020
Рождественский коттедж(2008). Начала когда то смотреть из-за Джареда Падалеки, еле досмотрела. Мне показалось , что нудятина ещё та.