Остановщица• 12 апреля 2020
Педіатр Лідія Бабич (Київ), клініка "Педіатрія з любов´ю ".
Дівчата, привіт усім, і зі святом Вас).
Хотіла б послухати відгуки мам, які були у сказаного педіатра на прийомі, чи Ви задоволені залишились, проблему вдалось вирішити? Чи адекватно лікування призначила по Вашій проблемі?
Скільки вартує у неї прийом-консультація? Я так розумію, що не дешево... дуже люблю читати її сторінку в інстаграм , дійсно пізнавально) хотіла б ще з нею проконсультуватися по одному питанні, от цікавлять реальні відгуки і думки тих, хто лікувався у неї, чи вона направду така крута, як говорять, чи то все піар)))
Дякую всім, хто відгукнеться).
Остановщица
• 12 апреля 2020
Ответ дляКидстаффовна
На сайте посмотрите, то ли 600 то ли 650
Щось на їхньому сайті не бачила цін...