Катастрофа• 14 апреля 2020
Дистанційне навчання. Батьківський чат))
Дистанційне навчання. Батьківський чат у Вайбері:
Вчителька: Доброго ранку, батьки! Домашнє завдання на сьогодні:
✅Прочитати і переказати оповідання « Як білочка й їжачок ходили до сімейного психолога», ст. 43-64. Виписати основні тези.
✅Математика: всі приклади і задачі зі сторінок 83-124.
✅Природознавство: не забуваймо вести журнал погоди! Прохання не лише відмічати опади, а й вказувати їх кількість і точну годину, напрямок та силу вітру ( вимірювати, облизавши пальця та виставивши його у вікно), а також зробити глобус з папьємаше і відмітити на ньому всі столиці світу.
✅Англійська: написати твір на тему: «Economical problems in the third world countries “
✅Доречі, вчитель музики передає привіт і просить записати відео, на якому ваша дитина співає партію з «Аве Марія»
Мама Віті: Люди, ви ж в курсі, що наші діти в 2 класі! Який глобус? Які тези? Яка Марія? Ви подуріли?
Тато Васі: ідіть на х@й!
Мама Тані: хамло! Не дивно, що ваш Вася весь час на дітей плюється! Моя Танюша все виконує з задоволенням. Оскільки через карантин вона не відвідує уроки фехтування і макраме, карате і танці, в неї з’явилося багато вільного часу, тому задавайте ще щось для додаткового опрацювання!
Мама Злати: Все! Моя домашня школа закривається. Я завтра виписую своїм малим дятлам дипломи і буде випускний. Видаліть мене з цього дурного чату.
Мама Петі: хто вже читав те оповідання про білку і їжака? Що той сімейний психолог їм порадив? Бо я зі своїм Олєжкой розведусь скоро. Ми вчора ледь не побились через ці грьобані уроки. Цей валянок не знає, що в прикладі спочатку виконуємо множення, а тоді додавання, якщо додавання не взяте в дужки!
Мама Олі: а я, наприклад, не розумію, чому не можна всіх дітей закрити на період карантину в школі? Я б з радістю їм 4 рази на день носила їсти.
Мама Петі: Підтримую👏!
Мама Віті: Підтримую👍🏻!
Мама Тані: 🤦♀️🤦♀️🤦♀️дурний жарт! На дворі гуляє страшний вірус! Невже ви ризикнете здоров’ям ваших дітей?!
Мама Олі: В мене 6 дітей. Я готова ризикнуть всім! Чоловік почав в магазин ходить без маски і просить людей покашляти на нього, в надії, що захворіє і його покладуть в лікарню, подалі з цього дурдому. І знаєте шо? Я його навіть не засуджую!
Вчителька: мама Олі, ще раз прошу, перестаньте підкидати ваших дітей на поріг школи, а сама бігом втікать. Від цього директор наш навчальний заклад швидше не відкриє!
Мама Каті: шановні батьки, візьміть до уваги методику, яка допомагає мені знімати стрес в цих екстремальних умовах: щовечора я випиваю бутилку вина, самоізолюють в шафу і кричу в подушку.
Тато Васі: ще раз кажу, ідіть всі нах@й з цим навчанням і з цим чатом! В мого сина вже око сіпається від ваших завдань. Ми їх робить не будемо!
Тато Руслана: дружбан, я з тобою солідарєн. Я малому купив тройко поросят, хай вирощує. А то цей блядський карантин не ясно на скільки затягнеться, а глобуса на хліб не намажеш.
Мама Тараса: Як здать дитину в дєтдом, щоб про це ніхто не узнав?
Вчителька: для батьків Тараса в сотий раз повторюю: це не Гугл, це батьківський чат! Ви минулого тижня тут рецепт пасок шукали всю ніч, а в мене телефон пенькав!
Мама Тараса: Ізвіняюсь! Як невдобно вийшло.
Мама Іри: моя іра молодець вона вже все зрабила поставите ій піять бо вона все зрабила вже.
Вчителька: Іро, віддай мамі телефон! І не бери без дозволу! Що це за неподобство?!
Мама Тані: Свєта, які ж в Танюшиному класі припизджані батьки і вчителька!
Мама Тані: Ой! Помилилась чатіком!
Мама Тані: То я мала на увазі клас з фехтування...
Тато Васі: іди нах@й!
Вчителька: роботи здати до 17:00.
Мама Тані: буде зроблено! Дякую за вашу працю! Гарного дня!
Мама Каті: я піду знову покричу в подушку...
1 година ночі.
Мама Тараса: як постійно бухать і не казаться п’яною?... Ой, я шо опять не туда написала? Ізвіняюсь!
Автор: Катя Бльостка (Kateryna Burrell)
Тато Васі: ідіть на х@й!
Мама Петі: Підтримую👏!
Мама Віті: Підтримую👍🏻!
Мама Тані: Ой! Помилилась чатіком!
Тато Васі: іди нах@й!
Вчителька: роботи здати до 17:00.
1 година ночі.
Автор: Катя Бльостка (Kateryna Burrell)
Едимнаморе• 14 апреля 2020
Было бы смешно, кабы не было так грустно. Честно, меня эта школа достала до глубины души. С какого фига родители должны все это тянуть? Не знаю, как у кого, у нас только задания в Вайбере и все, 1 клас. Математика, как семечки - на фига конкретно нам ее писать? Английский убил - сегодня мы должны научиться читать заочно. Мы - это кто? Ни единого видеоурока не было.
Танцепесенная• 14 апреля 2020
какая неграмотная учительница) А если серьезно, невооруженным глазом видно, что это придуманная переписка, сочинение)
Морожена_курка• 14 апреля 2020
Ответ дляТанцепесенная
возможно, а вы думаете нет таких родителей? да в каждом чате хоть один но ’отмочит’
даже в ’домовом’ чате на прошлой неделе у нас: начали с лампочек в коридоре (до карантина там они не нужны были, а сейчас в 15-ти этажке все стали резко ходить пешком, и, оказалось, что там темно) и закончили окурками под одним стояком (даже смогли вычеслиь по марке сигарет кто их бросает), потеряли ключ, нашли ключ, поменяли плитку в тамбуре и лампочки возле лифтов - и все это за 5 часов переписки в чате

Едимнаморе• 14 апреля 2020
И это ещё не ясно, как дальше учиться будем. Кстати малой кумы с начала карантина ни черточки не написал, некогда человеку. Как у них потом будет - не ясно.
Продавец овец• 14 апреля 2020
Ответ дляТанцепесенная
обожимой, да вы провидица! Ведь никто и не догадывался, что это фейк
Бедная Лиза• 14 апреля 2020
Ответ дляПродавец овец
Так-так, там навіть підпис авторки тексту є )) Шерлоки
Танцепесенная• 14 апреля 2020
Ответ дляПродавец овец
а я где-то писала, что не догадываются?
Подобные фейки смешны только тогда, когда составлены умело, а не скучны, притянуты за уши и очевидны уже с первой строчки - я это имела ввиду.
Танцепесенная• 14 апреля 2020
Ответ дляБедная Лиза
я все видела, не переживайте) И автора сразу посмотрела, после первого же абзаца данного творения.
Танцепесенная• 14 апреля 2020
Ответ дляЧаюри
Я не особо понимаю этих стенаний насчет дистанционки. Завидую даже.
дистанционка прикольная, даже очень. А он-лайн уроки - это вообще шедевр, учителя рассказывают в разы интереснее чем в нашей школе
Творю чудеса• 14 апреля 2020
В постелі- листі завдань з німецької мови є один пункт, а саме: зверніть увагу на вимову, та інтонацію звуків у словах.
Як????? Як це зробити дитині, яка повинна самостійно відкрити підручник, і прочитати те, що ніколи не вчила.
Едимнаморе• 14 апреля 2020
Ответ дляТворю чудеса
Бісить правда? І нікому до того діла немає
Крошка Енот• 14 апреля 2020
Боже, как я их понимаю))
Рисуем иллюстрации к сказке. Рисуем бактерии по природе и пишем, чем полезные от вредных отличаются. Сочинение по английскому. Сообщение по читанню. Математика. Сообщение, как защититься от вирусов. И каждый день такая фигня. Вся дистанционка сводится к тому, что в вайбер задание скинула, на гугл класс надо выложить. Все.
Незнакомлюся• 14 апреля 2020
А я вчера решила проверить, что мой сын нарешал так бодренько по математике. И дальше как мама Кати - то ли в шкаф, то ли в подушку поорать. Я же ему все объясняла
, и учительница объясняла на доп. занятиях. Ответ: я забыл
. Когда нужно было сдать? Вчера

. Сама дура виновата...если у него в пятницу все получалось, это не значит, что у него все правильно получалось...вот теперь на работу мне по вайберу шлет, а я проверяю.....
. Когда нужно было сдать? Вчера

Незнакомлюся• 14 апреля 2020
Ответ дляКрошка Енот
Боже, как я их понимаю))
Моему сказали нарисовать театральный костюм героя мультфильма. Говорю - нарисуй смерть из мультика про казаков - плащик, тыковка, как раз для наших с ним художественных талантов...
Крошка Енот• 14 апреля 2020
Ответ дляНезнакомлюся
Ыыы))) Мы аистов рисовали. Иллюстрация к рассказу про лелек. Это треш...
все по ГОСТу!• 14 апреля 2020
Автор,

Я от смеха рыдаю и от того, как все это реально
И реально задолбало. То им оригами, то им визерунок, то маску, то яйца красить
То начитать слова по немецкому и Родители Послушают. А если родители не учили?
А математика? А природа эта долбанная
Это при том, что я вообще школу любила и свою, и ребёнка

А математика? А природа эта долбанная
Незнакомлюся• 14 апреля 2020
Ответ дляКрошка Енот
если бы я аиста нарисовала, получился бы чумной доктор-смерть...
Губы_зубы• 14 апреля 2020
Ответ длявсе по ГОСТу!
Автор,

А математика? А природа эта долбанная

Зайдите на страничку этой Кати в фейсбуке, рыдать будете целый день)))
Про то как отдавали детей в садик первого и последнего, и как у нее машину украли, это просто отпад))
Копирайторша• 14 апреля 2020
Ответ дляПродавец овец
Да даже не фейк, а просто откровенный прикол. Мне бы и в голову не пришло, что кто-то может подумать, что это реальная переписка
Там же внизу даже имя автора.
Копирайторша• 14 апреля 2020
Ответ дляТанцепесенная
а я где-то писала, что не догадываются?
Да это просто юмор, вообще без претензии на правдивость