Патриоточка• 25 апреля 2020

Матка нескорочується після медикаментозного аборту

2 тижні тому перенесла медикаментозний аборт (анебріонія плідне яйце пусте 9тижнів.) дали таблетки, на іншийй день проведено узд плідне яйце вийшло. Прописані антибіотики і для скорочення таблетки на основі окситоцину, фіз процедура ДДС. Ендометрій спочатку скоротився на 13, а потім знову на 20 і незменшується. В чому може бути причина? Підкажіть будь ласка, вже нема сил ходити по лікарях.
Лікар ще вирішив назначити дюфастон на 7днів, зробити синтетичний кюртеж щоб поки нечистити.
ТаЕщеОптимистка• 25 апреля 2020
Вина врачей- мед.аборты на таких сроках часто бывают осложненными. О синтетическом кюретаже не слышала, но не понимаю, почему тянут с чисткой.
Принцепесочка• 25 апреля 2020
Вам тут сейчас наподсказывают.. такие вещи уточняйте на медицинских форумах, спрашивайте консультацию у гинекологов, а не ’в народе’
ВсеЧетко• 25 апреля 2020
У меня после родов, сгусток был, тоже не сокращалась и температура жахнула, чистили. Правильно пишут, такие вещи у врача надо спрашивать
ПоЗиТиВнАя• 25 апреля 2020
Какие антибиотики вам выписали?
автор Патриоточка • 25 апреля 2020
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Какие антибиотики вам выписали?
полімік пропила 10днів
очки_ннадо• 25 апреля 2020
Всё так индивидуально,лучше конечно у врачей узнавать. Не нравится подход нынешнего врача, пойдите в другую больницу.
автор Патриоточка • 25 апреля 2020
Ответ дляТаЕщеОптимистка
в мене 5років назад після родів 2рази чистили, потім була завмерла теж 2рази вакуум робили, тепер пила таблетки (медикаментозний аборт) . Нехотіли чистити бо чисток вже було багато.
автор Патриоточка • 25 апреля 2020
Ответ дляПринцепесочка
підкажіть на яких сайтах є кваліфіковані лікарі. будь ласка
автор Патриоточка • 25 апреля 2020
Ответ дляочки_ннадо
внас невелике провінціальне містечко де одне гінекологічне відділення, у звязку з карантином ніде в іншому місті неприймуть.
лікар кваліфікований і узіст. просто морально вже настільки важко щось ніяких покращень(..
Принцепесочка• 25 апреля 2020
Ответ дляПатриоточка
официальный список врачей, дающих ббесплатные онлайн-консультации https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=...
могут и послать конечно, сослаться на занятость, лучше у них спросите, к кому еще можно обратиться за онлайн-консультацией, возможно порекомендуют платно, но у проверенных коллег
автор Патриоточка • 25 апреля 2020
Ответ дляПринцепесочка
дякую за інформацію.
Бубль Гум)• 25 апреля 2020
Ответ дляПатриоточка
А какие у вас жалобы, что беспокоит ????
автор Патриоточка • 25 апреля 2020
Ответ дляБубль Гум)
ніяких крім коричневої мазні, але обстеження узд некращають. сказали вже малоб все вийти, і ендометрій зменшитись, а згустки ніякі невиходять ендоментрій ще й збільшився
nahaka• 25 апреля 2020
Ответ дляПатриоточка
Я читала консультації та відповіді на русмедсервері
Бубль Гум)• 25 апреля 2020
Ответ дляПатриоточка
Боли есть? Местно вы ставили свечи, какие?
автор Патриоточка • 25 апреля 2020
Ответ дляБубль Гум)
ні болей нема, вчора дивились на кріслі кажуть шийка чиста і закрита.
лиш ті таблетки що я писала
Бубль Гум)• 25 апреля 2020
Ответ дляПатриоточка
лиш ті таблетки що я писала
Поставьте сейчас тержинан 10 дней
По теме- дело не в том, что матка не сокраьилась, там просто не все вышло.
Сейчас два варианта- или выскабливание, или ждите месячных, кот начнутся на отмену дуфастона и будут обильными, вплоть до кровотечения, но это не страшно, если что транексам назначат.
Короче- ждите месячных
ТаЕщеОптимистка• 25 апреля 2020
Ответ дляПатриоточка
Так срок уже большой. Тут не о Вашем желании речь. Если пропили 10 дней антибиотиков, то это случилось не вчера. Время играет против Вас.
автор Патриоточка • 25 апреля 2020
Ответ дляБубль Гум)
Поставьте сейчас тержинан 10 дней
Короче- ждите месячных
дякую за пораду. Мені так казали після попередніх вагітностей що матка має особливість таку нескорочується і не виштовхує все,а навпаки все втягує і закривається. тому і кожен раз перечищали по 2рази. тому і переживаю щоб знову нечистили чи реально що воно вийде...
Бубль Гум)• 25 апреля 2020
Ответ дляПатриоточка
Реально, подождите
автор Патриоточка • 25 апреля 2020
Ответ дляБубль Гум)
Реально, подождите
дякую буду надіятись на краще!
valeriya_26• 03 мая 2020
Нажаль і у мене нерозвивається плід завмерти на терміні 3-4 тижні, завтра на медикаментозний аборт, це вперше тому переживаю, щоб все пройшло успішно.
автор Патриоточка • 05 мая 2020
Ответ дляvaleriya_26
Тримайтеся це психологічно дуже важко! Як у вас все пройшло?...
автор Патриоточка • 07 мая 2020
Ответ дляБубль Гум)
Реально, подождите
Доброго дня скажіть будь ласка, через скільки днів після відмни дюфастона мають піти місячні? я так розумію ви з цим стикались і вкурсі по темі.дякую
Бубль Гум)• 07 мая 2020
Ответ дляПатриоточка
В теч недели.
У вас так и не начались?
автор Патриоточка • 08 мая 2020
Ответ дляБубль Гум)
В теч недели.
У вас так и не начались?
ні трошки коричневі стали виділення, але не так як при місячних.
Бубль Гум)• 08 мая 2020
Ответ дляПатриоточка
А что врач говорит?
автор Патриоточка • 08 мая 2020
Ответ дляБубль Гум)
А что врач говорит?
сьогодні 6й день після відміни дюфастона, ще недзвонила.
Бубль Гум)• 08 мая 2020
Ответ дляПатриоточка
Сходите к врачу после выходных, мазня может долго быть, просто медаборт- это сильный гормональный удар, цикл нарушается. Простр, все , что ваи могут предложить- или ждать месячныз, или выскабливать. Если вы планируете беременеть, выскабливпние- лишняч травма
автор Патриоточка • 08 мая 2020
Ответ дляБубль Гум)
зрозуміло дякую, так і планую. Якщо узд покращення непокаже і ендометрій незменшився то сказали що тоді чистка буде, більш варіантів немає(...