Патриоточка• 25 апреля 2020
Матка нескорочується після медикаментозного аборту
2 тижні тому перенесла медикаментозний аборт (анебріонія плідне яйце пусте 9тижнів.) дали таблетки, на іншийй день проведено узд плідне яйце вийшло. Прописані антибіотики і для скорочення таблетки на основі окситоцину, фіз процедура ДДС. Ендометрій спочатку скоротився на 13, а потім знову на 20 і незменшується. В чому може бути причина? Підкажіть будь ласка, вже нема сил ходити по лікарях.
Лікар ще вирішив назначити дюфастон на 7днів, зробити синтетичний кюртеж щоб поки нечистити.
Бубль Гум)• 08 мая 2020
Ответ дляПатриоточка
зрозуміло дякую, так і планую. Якщо узд покращення непокаже і ендометрій незменшився то сказали що тоді чистка буде, більш варіантів немає(...
Энломктрий уменьшиться по узи не может!!!!!! Он в любом случае должен с сесячными отторгнуться или его выскоблить можно
Патриоточка
• 08 мая 2020
Ответ дляБубль Гум)
зрозуміла,дякую за роз´яснення!!!