Под пытками• 25 апреля 2020
Купівля товару з браком на Розетці та обмін
Купила в інтернет-магазині Розетка блендер з отриманням через Нову пошту. Відкрили і виявили брак двигуна. Наступного ж дня відправила поштою на повернення з відміткою обмін.
Пройшов місяць та 22 дні з дати, якою вини оформили прийом та 26 днів з фактичного отримання товару.
На моє питання коли я отримаю товар на обмін посилаються на те, що ремонт може зайняти до 28 днів.
Це нормально взагалі? Місяць ні товару, ні грошей. Можливо вже треба вимагати поверненя коштів і купити в іншому магазині? З якої радості вони взагалі новий товар ремонтують? Я їм не користувалась жодного разу.
Можливо хтось допоможе порадами з власного досвіду чи порадою щодо моїх прав? Дякую заздалегідь
вареный_look• 25 апреля 2020
Розетка самый отвратительный магаз который в случает проблем Бросает своего покупателя 1 на 1 с горем
Не раскрытый парашют• 25 апреля 2020
По закону месяц. Новый товар ремонтируют, потому что обмен только в случае полной непригодности.
Под пытками
• 25 апреля 2020
Ответ длявареный_look
Раніше купляла не браковані речі, проблем не було.
Тепер 100 разів подумаю, перш ніж там замовити.
Разачаровусь_очень_быстро• 25 апреля 2020
По закону ремонт місяць, все вірно
Раджу ручками мішати і взбивати і не буде у вас нового ремонтованого товару
Брак є всюди і для того і придумана гарантія
Ответ дляПод пытками
А чого ви цього разу надумали купити браковану річ...
Не раскрытый парашют• 25 апреля 2020
Ответ дляРазачаровусь_очень_быстро
Еще интереснее - почему не проверили на НП до оплаты
Под пытками
• 25 апреля 2020
Ответ дляНе раскрытый парашют
Платила карткою на сайті, бо довіряла магазину. На Новій відкрила й перевірила на наявність механічних ушкоджень та комплектацію.
Аннуитет• 25 апреля 2020
Ви вправі на час ремонту вимагати аналогічний товар взамін. Мені так унітаз бракований продали. Сказали замінять через місяць, бо в Польщу на експертизу відправлять. Я сказала добре, але дайте інший на користування :) просто дали новий в результаті
дамаБезСобачки• 25 апреля 2020
Зареклась более связываться с Розеткой!
Заказывала две хлебопечки и обе с браком!
Сегодня должна была забирать патч-корд,они отправили не на ту мобильную точку доставки. А утром прислали смс что заказ ждет с 11-21.Приехала в 14 нет заказа, говорят подвезут к 18. Завтра опять ехать. Уже столько бензина спалила
Не раскрытый парашют• 25 апреля 2020
Ответ дляПод пытками
Доверие к магазину не имеет ничего общего с тем фактом, что даже у эппла есть определенный % брака.
Под пытками
• 25 апреля 2020
Ответ дляНе раскрытый парашют
Це про факт оплати наперед, до того, як отримала товар. Знов таки, я відкрила й перевірила на наявність механічних ушкоджень та комплектацію на пошті та розрахувалась би все одно.
Дама-мадама• 25 апреля 2020
Увы, похоже на лотерею. Заказывали товар, вроде ок, отработал 2 дня, глючил, пришли оформлять возврат/ремонт... сказали, только экспертиза/ремонт, оформили документ (меня возмутило, мол, я хотела товар, а не ремонт... сказали, такие правила). И если товар можно отремонтировать, отремонтируют. Если же нет, тогда предложат замену или возврат денег. Ну ок. Ждать нужно было от 10 дней до кажется месяца. Но ответ пришёл дней через 10-14, сказали наш экземпляр не подлежит ремонту. Предложили такой же Новый... но я выбрала возврат денег. У них на точке Розетки писала заявление, в течении 10 рабочих дней вернули деньги. Осадок остался, хотелось товар... но хорошо хоть деньги вернули (не увильнули)
Под пытками
• 25 апреля 2020
Ответ дляПугачиха
А разве в течение 14 дней возврат отменили?
Це повернення товару належної якості.
От чесне слово, треба було повертати без скарг на некоректну роботи, простіше б пройшло.
Не раскрытый парашют• 25 апреля 2020
Ответ дляПод пытками
Вы могли проверить и работоспособность. На НП возле каждого стола есть розетки
Не раскрытый парашют• 25 апреля 2020
Ответ дляПод пытками
Це повернення товару належної якості.
При приемке проверили бы работу товара
Под пытками
• 28 апреля 2020
Ура, ровно через месяц с даты покупки, мне отправляют на обмен блендер!