Трохи нижче виставила тему "Зара Польща - знижені ціни". Звідки там взялося слово "РоСпродаж", ще й з помилкою???Це модератори дописують,чи що? Поясніть
Ответ дляЛеска
то може ви зробили помилку, чи Т9 виправив, а ви не помітили.
Справа в тому,що я це слово зовсім не писала,не говорю вже про помилку.Фантастика...
Зрозуміла
Хай модератори візьмуть на замітку,що слово ’розпродаж’ пишеться через ’з’