Кондуктор маршрутки• сегодня в 07:49
Беженцев из Украины предупредили о выселении из бесплатного жилья
Німеччина зіткнулася з дефіцитом житлової нерухомості, через що вже відмовляється від практики надання українським біженцям окремого житла коштом держави. На цьому тлі безробітних українців і "нових" біженців можуть зобов´язати оплачувати оренду самостійно або переїхати в колективні центри розміщення.
Про такий сценарій на своєму YouTube-каналі попередив адвокат Роман Іванов. Він зазначив, що новоприбулим українцям у деяких регіонах уже пропонують не окреме житло, а гуртожитки.
У чому корінь проблеми
Значна частина українців, які перебувають у Німеччині за параграфом 24 Закону про перебування, мешкає в окремих квартирах і приватних будинках, витрати на які покриває держава, підкреслює Роман Іванов. Однак уже зараз влада низки земель стала направляти новоприбулих не в окреме житло, а в гуртожитки і табори для біженців.
Проблему загострює критичний дефіцит житлового фонду. Згідно з результатами дослідження німецького Федерального інституту досліджень будівництва, міських справ і просторового розвитку, Німеччині не вистачає 800 тис. одиниць житлової нерухомості.
Хто може залишитися без соціальних квартир
Безробітні українці, які нині живуть в окремих квартирах за державний кошт і отримують допомогу (Bürgergeld).
Прибулі після 1 квітня 2025 року – вони спочатку отримують урізаний пакет прав, без доступу до окремих квартир.
Саме цим трьом категоріям українських біженців після березня 2027 року можуть запропонувати або платити самостійно, або переїхати в колективне житло. Водночас працюючих українців, які самі оплачують оренду, ці зміни практично не торкнуться.
"Навіть якщо продовжать тимчасовий захист, то таких соціальних прав, які вони мали спочатку, українці в Німеччині вже не матимуть. І це, звичайно ж, позначиться на житлових умовах і на житлових правах", – упевнений експерт.
Водночас європейська організація з проблем безпритульності FEANTSA опублікувала в лютому 2025 року доповідь про становище українських біженців у ЄС. У ній зазначається, що якщо надавати українцям менше підтримки, то їм буде набагато складніше отримати житло в Німеччині, тому в країні може збільшитися і кількість бездомних біженців.
Біженці з України в Німеччині, яким призначено цивільну допомогу "бюргергельд", можуть залишитися без виплат. Тепер це можливо, якщо відмовитися від пропозиції про роботу від центру зайнятості (Jobcenter).
У чому корінь проблеми
Вельми шановна• 1 час назад
Ответ дляБрюльтик
є країни, громадяни яких і вибудували таку державу, яка за їхні власні кошти піклується про громадян інших країн, які в своїй державі навіть на своє утримання не сплачували податки)
Громадяни України не сплачували та не сплачують податки? Може владі красти менше треба?
когдадеЦкие• 1 час назад
Ответ дляДа_Я_Така_
Кацапи в темі, ну, працюйте
Кацапы эту тему создали. Чего им и не работать в ней
когдадеЦкие• 1 час назад
Ответ дляЗабула що?
Какие вы предсказуемые 😂 только вам глаза открывают на реальную реальность, то вы сразу ссыте: кацаааапыыы, караул
У вас предложение не правильно построено, надо - то вы сразу: ссут кацапы, воняет, караул
когдадеЦкие• 1 час назад
Ответ дляДа_Я_Така_
Яку реальність? Цитати про марафон? Чи вам хтось заборонив податися на компенсації за зруйноване житло? Ви когось чекаєте, щоб вам все зробили і готове принесли? Підніміть свою сраку і оформіть документи. Марафони будете зі своїми рашакураторами обговорювати
Им рашка обещала золотые горы и накидывала, что они Украину кормят. По итогу, оказалось, им бы себя хотя бы прокормить, бомжи, и вода из луж
когдадеЦкие• 1 час назад
Ответ дляОбласті пітьми
Пугалки 5-тый год)
Каждая земля сама решает. Может в какой-то и попросили покинуть социальное жилье, но развоняли как будто выселяют всех.
И жилье отплачивают, и пособия платят и деньги на ребенка 250 евро каждый месяц. Не переживайте
Кацапня переживает
Брюльтик• 1 час назад
Ответ дляВельми шановна
владі точно варто менше красти, але і громадянам відмовлятись від з/п в конвертах. Але ж і громадяни від конвертів не відмовляться і влада не буде менше красти. Тому шукати щастя в інших країнах, де інші громадяни і інша влада) Якось так)
когдадеЦкие• 1 час назад
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Я не знаю той ситуации, о которой вы пишете, но нормальные люди так делают - открывают предпринимательство и идут на самообеспечение - никто бесплатно услуги предоставлять не будет. Я писала именно об этом
А у вас там какая-то частная ситуация, а не повсеместное засилие тех, кто берет деньги и сидит на пособии при этом - всякое бывает. Если человек так делает, то это незаконно и на нее можно пожаловаться - прилетит штраф не хилый
Это кацапка и сепарша, разжигает срачь между украинцами. Кому вы верите
когдадеЦкие• 1 час назад
Ответ дляЛюблю пиво
Темам не удивляюсь: есть заказ - пишут каждый день одно и тоже
Удивляюсь советчицам, которые до сих пор ведутся на этот заказ
Аналогично
Вельми шановна• 1 час назад
Ответ дляБрюльтик
Не відмовляються, тому що бачать, що сплачуй податки, а на виході все одно отримаєш нуль. Ні інфраструктури, ні допомоги, ні медицини, нічого. Систему не перемогти вже в Україні. А в інших країнах люди бачать куди йдуть їх гроші.
когдадеЦкие• 1 час назад
Ответ дляЧарівна патика
Вернитесь в палату, ботоферма. На перепрошивку. Одно и тоже. Все кацапы, все ипсо
А почему вы стесняйтесь своей кацапской нации?))
Кондуктор троллейбуса• 1 час назад
Ответ дляБрюльтик
Типа у людей есть огромный выбор работ и они просто так соглашаются на зарплату в конверте
Это не от простых людей зависит, а от тех, кто ведёт так бизнес
Брюльтик• 1 час назад
Ответ дляВельми шановна
ну тому наші кмітливі громадяни всілись на шиї громадянам інших країн)
Поки їхні співгромадяни щось намагаються зробити з державою і її захистом, щоб ви мали куди повернутись після того, як вас з шиї знімуть.
Я не до того, що не треба допомагати біженцям, треба. Мене обурює, що нью-німкені на кожному кроці лайно лиють на Україну, в якій нічого не зробили і користуючись паспортом цієї України отримують виплати, і поливають брудом інших.
барабанщица• 1 час назад
Ответ дляВельми шановна
Так, війна по всій території України, десь сильніша інтенсивність, десь менша, а так, долітає всюди.
Так все давайте выедем, зачем тогда это все? Оставим калек и стариков
Брюльтик• 1 час назад
Ответ дляКондуктор троллейбуса
це все замкнене коло, всі на все погодились, і ви також.
Але позиція, я маленька людина, нічого не вирішую хибна.
Як тоді в інших країнах такіх ж маленькі люди вибороли собі права і свободи, якими зараз користуєтесь і ви також?
Влада - це ви, яку заслужили, така вами і керує.
Вельми шановна• 1 час назад
Ответ длябарабанщица
Вас хтось змушує виїжджати?
Шиворіт навиворіт• 1 час назад
Ответ дляКавуся
а что не так она пишет? Европа об этом в открытую говорит
Про що ето ? То спочатку напад і допомога чи навпаки ?
долой_лама• 1 час назад
Ответ длябарабанщица
Немцы сделали медвежью услугу,начав принимать всех.
Война до бесконечности
Я читала что Германии ,как стареющей нации, для поддержания текущего уровня экономики надо ежегодно привлекать около 300 тыс мигрантов( точно цифру не помню, это примерно). И раньше это были беженцы от войны со стран Африки и ближ.. Востока ,в основном .И вот я думаю, что Германия выиграла от приезда молодых людей - европейцев,с детьми, которые вырастут, получат тут образование и будут работать. . Сразу ответ на вопрос: Почему раньше нельзя было их принимать ? Потому что ,это прецидент, на который не пойдет Германия- принимать людей просто так, не беженцев от войны. Тогда бы туда ломанулись все. А так всё цивилизованно , по закону.
Вельми шановна• 1 час назад
Ответ дляБрюльтик
Так не всі повернуться. І люди в Україні це роблять в першу чергу для себе, а не для когось там.
Бачити мінуси в України це не лити на неї.
Пампушечка• 1 час назад
Ответ дляШвабристка
Ну я работаю) подала на гражданство.
И имею право высказаться про приём. Какие оккупированные?) те, кто имеет по квартире в Киеве и Львове на мамок-папок с пропиской оккупированных?) или кто с куриными паспортами приехал после 22?)
У всех была возможность перебраться с 14 по 22, но нет. Они прекрасно строили жизнь в раше, а как начали принимать ес, вспомнили про укр паспорт.
Кого принимать-да никого! Закончить эту мясорубку и деньги на беженцев пустить на постройку городов в Украине.
А то наблюдаю тунеядцев с ТернопИль, Ужгород и Франковск и офигеваю цинизма.т
Вы где-то потерялись.
Пампушечка• 1 час назад
Ответ дляШвабристка
От меня тоже) так как я оплачиваю их покатушки и крепкий сон.
Не меньше миллиона € зарабатываете?
Апофиозная• 1 час назад
Критичным является только право на работу. Остальное приятные плюшки, которые развращают. Стон про несчастных матерей с детьми на руках, инвалидов и т.д. Так этим общежития и койко-места. Это беженство, а не туризм и длительный отпуск за чужой счет.
Кондуктор троллейбуса• 1 час назад
Ответ дляБрюльтик
Я нет
Я никогда так не работала
Кондуктор троллейбуса• 1 час назад
Ответ дляБрюльтик
И по поводу других стран - там такие же проблемы
Вы просто не в курсе
Кондуктор троллейбуса• 1 час назад
Ответ длядолой_лама
Это в каждой стране так - население стареет, детей мало рождается, идёт вырождение наций
Кроме Индии и подобных
Кондуктор троллейбуса• 1 час назад
Ответ дляВельми шановна
+100
Пампушечка• 1 час назад
Ответ дляБрюльтик
А чого ви вирішили, що нічого не зробили?
Робили і багато. Але просто втомилися грати у цю гру в одну сторону. Особливо коли випадково прокинулися в окупації.
То може вони і вирішили, що досить. Треба про себе піклуватися, не думати тільки про державу
барабанщица• 1 час назад
Ответ дляВельми шановна
Только Норвегия почему-то из Луцка итд уже не принимает)
барабанщица• 1 час назад
Ответ длядолой_лама
А я ж о чём) вы правы
Вельми шановна• 1 час назад
Ответ длябарабанщица
Норвегія маленька країна, не вся територія придатна до життя і також не підпадає під закони ЄС.