Удачная• 30 апреля 2020
Гуманітарний вантаж "Мрії" відтепер можна придбати в Епіцентрі?
Народний депутат групи “За майбутнє” Олександр Герега пропонував народним обранцям та меру Києва Віталію Кличку закупити захисні маски з літака “Мрія”, чиє прибуття висвітлював президент Зеленський
“На тому тижні літак “Мрія” доставив до україни велику партію захисних медичних масок, окулярів, стерильних комбінезонів 5 ступеню захисту, а також інші товари протиепідемічного значення. Всі вони мають європейський і український сертифікати якості. Коли буде замовлена велика партія, ціна буде меншою (прайс товарів додається). Якщо буде ваша зацікавленість, то просимо вас звертатися з усіма питаннями до визначених осіб у компанії “Епіцентр К”.”, – йдеться в листі.
Як зазначають в редакції “УП”, лист був надрукований на офіційному бланку народного депутата.
У ньому також були вказані імена та телефони 4 осіб, з якими можна зв’язатися з цього питання.
Патриоточка• 30 апреля 2020
Нє нє, ви що,це ж Бубочка. Того трогать ніззя,
Бо он нє барига, он прастой парєнь с народа.
40каградусная• 30 апреля 2020
Ответ дляПатриоточка
Какой там Бабочка.Просто ЗЕбил настоящий
Сиамская сороконожка• 30 апреля 2020
Ответ дляТигрЛьвович
А вот и Герега. Любуйтесь
Внешнее отображает внутреннее
Птица секретарь• 30 апреля 2020
Ответ дляТигрЛьвович
А вот и Герега. Любуйтесь
Ой вей. Це ви на шо натякаєте?
Птица секретарь• 30 апреля 2020
Дівчаточки, ви ж бачите, що робиться. Чого ж ви так налітаєте, коли находиться невіруючий у коронавірус? Це ж промоакція для торгівлі галантереєю- масками, халатами і різною фігньою. Галантерейщик спасає Україну.
Не фонарь• 30 апреля 2020
Ответ дляТигрЛьвович
Баба віхола
Баба Марія і Віхола- Політейка.
Політейка в темі про Черкаси, покличте її
Белочкой зови• 30 апреля 2020
А как красиво начинали брехать.....Мрия привезет груз для врачей...для РВАЧЕЙ она привезла, еще и без ндс.