PORKA• 01 мая 2020

Чем чистите ванну и раковину

Посоветуйте!
Бабочки в моём животе• 01 мая 2020
Ответ дляMsOksi
Кисневий відбілювач, можна Китайський чи німецький. Запаху нема, дезинфікує і добре миє
ага ще персолька, склад однаковий: перкарбонат
ще й пере
MsOksi• 01 мая 2020
Ответ дляБабочки в моём животе
ще й пере
Та, я про те і кажу. Там різні назви але тут та сама
Бабочки в моём животе• 01 мая 2020
Ответ дляMsOksi
я купую на вагу в інтернеті хім.магазин(ще лимонку, буру, каустік і що хочу), 50 грн за кг брала в серпні, мені з головою на рік
Бабочки в моём животе• 01 мая 2020
Ответ дляMsOksi
у фаберліка таблетки відбілюючі кисневі (кума колись подарувала), читаю склад: перкарбонат, знайомий
Шаманю второпях• 01 мая 2020
Ванну и раковину сантик очень нравится как отмывает, но у нас вода плохая, постоянно рыжий налет появляется. Для унитаза беру такое средство как на фото.
Бабочки в моём животе• 01 мая 2020
Ответ дляMsOksi
ось https://sodasan.com.ua/product/organic-kislorodnoe...
більше 150грн за персольку+соду. і це за 0.5 кг., тобто перкарбонат+сода харчова більше за 300грн, а дія та сама, лиш ціна інша...
Дама с собачкой• 01 мая 2020
Ответ дляMsOksi
фото
О, це кисневий відбілювач створив таке диво?? Супер, мені треба))
MsOksi• 14 мая 2020
Ответ дляДама с собачкой
Напишіть)
MsOksi• 14 мая 2020
Якщо ще актуально...не бачила;(
MsOksi• 14 мая 2020
Ответ дляБабочки в моём животе
Де використовуєте буру?каустік..
Пішла гуглити