Скільки разів в сутки можна колоти Трамадол онко хворому? В нас зараз 3 ампули, тобто через 8 годин. Він знеболюєте, але вже 2-1‘5 години до наступного укола не дотягує. Можна колоти 4 ампули( через 6 год)? Сімейний казав попередньо, що якщо три мало, то морфін. Це правда? Читаю що 8-6-4 години
MacOS-ница• 09 мая 2020
Налбуфин назначили родственнику, две ампулы в сутки и тоже сказали после только морфий
Ответ дляЧтооооооооооо?
Вы серьёзно?
К врачу, сестра. А не на Советчицу
У лікаря буваю часто, рецепт виписує. До онколога у вівторок потраплю. Батько сьогодні запитав чи не можна ще дозу ввести, а попереду вихідні. Можливо хтось стикався і дасть поради
Так точно!• 09 мая 2020
хороший семейній врач назначает коктейль ,трамадол плюс другие обезбливающие препараты ( кетанол ,кетарол ) не доводябольного до морфина
Ответ дляMacOS-ница
Сьогодні чогось Налбуфін не дуже взяв
Так точно!• 09 мая 2020
Идите к онкологу ,но морфин колоть будет приходить медсестра ,по рецепту вам его не дадут
Ответ дляТак точно!
Наша лікарка не має досвіду з такими пацієнтами. Знеболююче додатково приймаємо( Прегабалін/Кеторол/Налбуфін)
Ответ дляТак точно!
рак чего
Підшлункова железа
Не знаю як довго протягне .
4стадія. Метастази в костях болять
Не знаю як довго протягне .
4стадія. Метастази в костях болять
Ответ дляТак точно!
долго не живут максимум 6 мес
Хто зна скільки з таким ходить. Багато метастаз. Місяць тому виявили
MacOS-ница• 09 мая 2020
Ответ дляТак точно!
долго не живут максимум 6 мес
Зачем вы это пишите?! Вы знаете кто где и как?
Ответ дляMacOS-ница
Не сприймаю за образу. 6 місяців не потягне точно, тане на очах
Король дивана• 09 мая 2020
мы начинали с трамадола, поначалу хорошо брало, потом уже кололи и чаще не соблюдая режим, так как боль терпеть невозможно было, потом перешли на морфин и тоже под конец не выдерживали режим, кололи часто, плюс классное обезболивание диклоберл, между трамадолом или морфином.
Ответ дляТак точно!
удаляют еще нерв чтоб болей не было
Зверталися до невролога. Відмовили від допомоги. В обласній лікарні також
Ответ дляКороль дивана
Скільки в сутки кололи уколів Трамадола? Можна до Морфіну ще « підкорювати» в проміжках Трамадол? Як діяв Морфін?
Ответ дляКороль дивана
ой не диклоберл, а дексалгин, но диклоберл тоже можно попробовать.
Дексалгін даю в саше в проміжках
Трамадол+ Лірика на ніч і ще Солпадеін з уколами
Берюковна• 09 мая 2020
Ответ дляЗайченятко
А как он на него реагирует? Мне кололи после операции ( удаление кисты в ухе)2 раза в сутки, на 3-й день проснулась с жуткой тошнотой и головокружением,я его плохо очень переносила.
Ответ дляБерюковна
Перші рази спав, а зараз як коли. З’являється інколи тошнота, але не думаю що від укола. Сам укол бере через 30-50хв.
Ответ дляБерюковна
Бабуся в свій час просила не колотиТрамадол, тому що нудить і крутиться голова, як в тумані все і не знеболював
Берюковна• 09 мая 2020
Ответ дляЗайченятко
Я сначала тоже думала,что не от уколов,а потом почитала инструкцию,а там побочек... А другие нормально переносили Вам бы с медиком посоветоваться может позвоните в скорую,там же есть консультации
Король дивана• 09 мая 2020
Ответ дляЗайченятко
ну по началу как начали то кололи раз в 6-7 часов, потом раз в три часа но между этим еще кололи дексалгин, в саше это не тот эффект наверное.
Берюковна• 09 мая 2020
Ответ дляЗайченятко
Вот и у меня была такая реакция,но обезбаливал хорошо. Хотя у меня совсем другое было
Ответ дляБерюковна
Вже попустило ніби. Якщо лежить, то інколи каже що взагалі болі не відчуває. Але він курець, тягне. Підійде до вікна, зробить пару затяжок а потім на карачках до ліжка. І тоді в нього все болить, що місця не знаходить. Особливо ліва нога і поперек( в нього там пошкоджені кістки). Старається менше курити, але ж...
Ответ дляКороль дивана
В уколові Дексалгін каже не взяв, порошок розведений йому краще каже
Король дивана• 09 мая 2020
Ответ дляЗайченятко
ну все индивидуально надо подбирать, пробуйте между трамадолом диклоберл, дексалгин или коктейл попробуйте еще ношпа аналгинтдексаметозон.