вентиляторная• 11 мая 2020

1С 7.7 торгівля+склад допоможіть поставити облік.

Занесла прихідну накладну, товар на оптовий склад, зробила переміщення на роздрібний-роздрібна ціна.
Розхідна накладна не пускає продаж з роздрібного складу, розодрібна хоче касовий апарат, торгівля без касового апарату.
Будь ласка, напишіть хто може допомогти.
Печенюшка• 11 мая 2020
Поставьте эмулятор кассового аппарата. Его можно найти в интернете
Печенюшка• 11 мая 2020
Ищите по запросу эмулятор кассового аппарата, или виртуальный кассовый аппарат
автор вентиляторная • 11 мая 2020
Дякую, спробую.