Платье Длинное бальное• 14 мая 2020
це вона керує моїм братом?
знайшов брат якусь собі кабучу з дитиною..
і вона або маніпулятор або він її любить або що(
от щось їй не сподобалося вона каже все давай до побачення а він вже виписує їй ні ні я тебе прошу не треба ти важлива мені, і надзвонює її , спокою нема
вона каже йду в магазин щось купити. Треба , він каже прийди я тобі то дам , вдома маю заодно тебе побачу а вона каже сам принеси! він ні в яку не хотів бо трішки випив , Але він випивший сів за руль і привіз їй те що треба !!
секс в них був
що то таке з ним?
секс в них був
що то таке з ним?
Результат:
вже голосів:
146 (60.58%)
він закохується тому так .
77 (31.95%)
вона маніпулятор, молодець
18 (7.47%)
ні це не ок
Платье Длинное бальное
• 14 мая 2020
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Це так мило) а він у вас не алкаш часом?
Ні!!!
Вона глянула що він симпатичний , на гарній машині і маємо тут тепер (
Платье Длинное бальное
• 14 мая 2020
Ответ дляКурс капусты
Тогда он реально дурак... Причём влюблённый. Ну зацепила она его, видать сильно. А вы лучше не лезьте, вы его не переубедите, а потом ещё и врагом останетесь.
Ви розумієте що біда в тому що він просить її кинути чоловіка щоби жити разом
Я кажу ти дурак зовсім? А він ні
І ще обіцяє золоті гори і бігає при першому дзвінку коли захочеться їй і пофіг робота йому і все на світі
Я кажу ти дурак зовсім? А він ні
Платье Длинное бальное
• 14 мая 2020
я йому кажу дураку, нашо тобі те чудо з дитиною
ще й з дитиною!!!
Вона думаєте гарна? Ні
Коротка
Ну тільки блондинка з довгим волоссям ! (((
ще й з дитиною!!!
Вона думаєте гарна? Ні
Коротка
Борисфенка• 14 мая 2020
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Я кажу ти дурак зовсім? А він ні
Це спермотоксикоз, триває мінімум пару місяців.
А що його попередні дівчата, вам також не подобалися, правда ж? То за перебори Бог дає трясцю, яку ви звете кабучою.
Що означає ’кабуча’, до речі?
Корсет_на_шурупах• 14 мая 2020
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Я кажу ти дурак зовсім? А він ні
Жінко, ви виглядаєте трохи неадекватно. Вашому манюні заре в кайф виконувати забаганки, чого ви пхаєте ніс туда,? Як йому ьуде не в кайф, ви його і трактором не затягнете туда. Лишіть їх в спокої, я вас прошу. Без вас розберуться, куди йти, кого кидати і куди пхати.
Платье Длинное бальное
• 14 мая 2020
Ответ дляБорисфенка
Що означає ’кабуча’, до речі?
це означає кабила їб**ча!
Він за попередніми не гонив як дурачок (
Платье Длинное бальное
• 14 мая 2020
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Платье Длинное бальное
• 14 мая 2020
Ответ длямладокошкина
Политейку выпустили из бана)))
це хто?
Корсет_на_шурупах• 14 мая 2020
Ответ дляПлатье Длинное бальное
це означає кабила їб**ча!
Ну, то нарешті розійшовся ваш жеребець. У нього стоїть, та й він раденький. Лишіть хлопця, бдласка.
Платье Длинное бальное
• 14 мая 2020
Ответ дляКорсет_на_шурупах
я не хочу аби він дурниць наробив! Він молодий і красивий
Нащо йому вона з дитиною? Чуже потомство виховувати?
при тому він переписується з багатьма
Але вона дуже особлива !!!
при тому він переписується з багатьма
Але вона дуже особлива !!!
Борисфенка• 14 мая 2020
Ответ дляПлатье Длинное бальное
це означає кабила їб**ча!
Бігом згадуйте попередніх коханок і запрошуйте їх до себе на каву. Можете всіх одразу
Платье Длинное бальное
• 14 мая 2020
Ответ дляБорисфенка
То не смішно чесно
Якби то був ваш брат ви були б ок з ситуацією от чесно?
младокошкина• 14 мая 2020
Ответ дляПлатье Длинное бальное
це означає кабила їб**ча!
Буду знать теперь
Я думала, это какой-то сленг на укр. типа как ’чучело’)
младокошкина• 14 мая 2020
Ответ дляБорисфенка
Що означає ’кабуча’, до речі?
Не скажите..Мой кум так уже почти 10 лет бегает. Причем она и не скрывает, что изменяет направо и налево
Курс капусты• 14 мая 2020
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Я кажу ти дурак зовсім? А він ні
Ну если она реально ради вашего брата бросит мужа, то тогда можно о чем то говорить. А пока, я думаю, вы ничего не сможете сделать, если он настолько влюблён
Платье Длинное бальное
• 14 мая 2020
Ответ дляКурс капусты
Навіщо йому чужі діти?
Борисфенка• 14 мая 2020
Ответ дляПлатье Длинное бальное
То не смішно чесно
Ви задовбали брата тотальним контролем, відігнали всіх потенційних наречених і він з відчаю кидається вже на заміжніх жінок з дітьми.
Якби це був мій брат, я б стулила пельку ще у його 18 років і зникла з горизонту. Чого і вам раджу.
Платье Длинное бальное
• 14 мая 2020
Ответ длямладокошкина
Корсет_на_шурупах• 14 мая 2020
Ответ дляПлатье Длинное бальное
То не смішно чесно
Слухайте, а якби ви закохались , а братик ліз з порадами, що і як робити, коментив забаганки і зарплату вашого жеребчика, весь його і ваш рід і минулих кабуч, було б приємно? Їдіть та поїпіться гарненько, щоб вам ніщо не муляло, я вам як подруга раджу.
Платье Длинное бальное
• 14 мая 2020
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Я йому так відверто не панікую, я просто сама в шоці...
Борисфенка• 14 мая 2020
Ответ длямладокошкина
І кум інфантіл. Я таких Петрарками називаю. Зазвичай там за спиною мама-тиран і отака довбанута сестра, як авторка.
Курс капусты• 14 мая 2020
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Навіщо йому чужі діти?
А это уже не вам решать. Вы лезете туда куда не стоит. Он взрослый парень, не вмешивайтесь. Это вообще неадекват с вашей стороны. К своему сыну тоже так будете лезть в личную жизнь? Сочувствую ему
Платье Длинное бальное
• 14 мая 2020
Ответ дляКурс капусты
Я не хочу, щоб він наробив дурниць. Так буде краще для них обох. Що якщо вона припустимо кине чоловіка, але і мій брат потім не захоче її? Їй же гірше буде!
младокошкина• 14 мая 2020
Ответ дляБорисфенка
Там вообще мама неблагополучная, которая ним с детства не интересовалась, а теперь ей все должны. В общем, почти так и есть
Борисфенка• 14 мая 2020
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Піти до чоловіка цієї дами?
А брат здуру накладе на себе руки, у петлі знайдете. Легше стане?