Я_уеду_жить_в_Лондон!• 14 мая 2020

Син привів дівчину до хати

Син студент, живемо у Львові. Купили йому квартиру на окраїні маленьку, бо уже на останньому курсі і не хочемо щоби їхав. Але він тільки переїхав і вже привів туди якусь дівчину. Прийшла до нього в гості, а вона з брудними ногами. То нормально взагалі? За комуналку не платить. Сама з села під Самбором, я розумію що їй так вигідно квартиру знімати не треба, але батьки що собі думають? Вони планують взагалі вкладатися?
Я не в теме• 14 мая 2020
Ответ дляОднозначно
Кому довподоби.
Автор хочет подсматривать

Одни_мысли• 14 мая 2020
так вона і вкладається.в ліжко.і панує там))

если ноги воняют,то там грибок.
а в трусах там шо тогда?вы бы об этом беспокоились и о контрацептивах,а то у вас появится невестка с грязными ногами и внучок с чистыми))
автор Я_уеду_жить_в_Лондон! • 14 мая 2020
Ответ дляНа границе
Сорри, на такую?))) Все вам вечно не так
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2478032
Ой, ні! Як ви знайшли її з 17 жовтня
Анонимба• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Може й справді треба спробувать. Не знаю, чи дійде, але перед родичами червоніти не хочеться, що невістка не вміє голубців накрутити. Всі з неї сміятися будуть.
Не принимайтесь к делу, если не уверены, что это надолго. Таких у него ещё много может быть) и это нормально. Рано или поздно ему надоест ходить голодным.
Однозначно• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Будут,как мы с Вас.
Ответ дляША все! я пришла
А ви трохи розкиньте мозком, як він приводитиме кожного місяця нову, капєць йому від шмар.
Так ніхто не говорить про кожен місяць. Та й він хлопець недурний, знає як вберегтися. Його не так легко дівчатам надурити.
Однозначно• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Сину і мені.
Так ему довподоби,а Вам нет.Ваша тема,где сестра 29 лет жалуется на то,что 25й брат влюбился в замужнуюю с ребенком и бежит к ней по первому зову?Слог тот же.
Ответ дляАнонимба
Так я завжди йому готую і привожу ще й заморожене, або до нас приїжджає їсть. Але якщо є невістка, або навіть співмешканка, то я ж не буду їм обом готувати. ЇЇ батьки хоч би передали мішок бараболі!
Однозначно• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
А что,мальчик в свои годики не научен элементарный ужин сварганить?

Ответ дляОднозначно
Звісно ні.
Ответ дляОднозначно
Ви в своєму розумі? То він їй має готувати? А вона нащо?
Ответ дляХомо_сапиенс
а что это значит? Вони планують взагалі вкладатися? как вкладаться треба?
Матеріально. Продуктами, грошима їй, я не збираюсь її годувати.
Ответ дляПерсик1989
Так это у вас же сын, он и должен спонсировать своих дам как мужчина, родители дочки не обязаны оплачивать проблемы квартиры парня!
Ой, я вас прошу. Скільки чоловіків живуть у приймах?
Однозначно• 14 мая 2020
А с чего бы ее родителям вкладываться?Взрослые люди,раз студенты,приняли решение жить вместе.Если Вашего сына все устраивает-чего Вы нос туда суете и претесь без приглашения?Отпустите сына во взрослую жизнь,вырос Ваш мальчик.
Однозначно• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Я то в своем.Готовка сугобо женское дело?Не ей,а им.Зачем она-наверное , чувства,ну и интим, конечно.Он молод,гормоны.Че Вы к ним пристали?Мужем займитесь,если таковой имеется.Не стоит портить жизнь сыну.
Однозначно• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
А если она,к примеру забеременеет и родит,декрет-Вы с ее родителей будете требовать ’бараболю’?
Уравнобешенная• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
У нього мило є вдома, могла б і помити коли заходить до достойних людей. А не сидіти на дивані, ноги на диван, а вони такі сірі, аж чорні.
То може вона нігретянка з якогось Гаіті , тому в неі і ноги чорні.
А Ви обличчя бачили у цієї чупакабри ?
Ответ дляУравнобешенная
А Ви обличчя бачили у цієї чупакабри ?
Так, наша вона, Улянка.
Ответ дляОднозначно
Дивлячись яка там мама, якщо неадекватна - то не буду. Але і сама не буду допомагати, сама невістка тоді нехай викручується.

Ответ дляОднозначно
Так в тому то й діло, що студент лише син. Вона має якийсь технікум і працює продавчинею в магазині, продає буси. Якби така невістка, то встидно людям сказати.
Нетутешня• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Так я ще за кобітою не мила!
А час тут сидіти писати знайшли! Через те нормальна до тої хати й не вступить, хай вже яка є, бо вся сила в руки піде
Анонимба• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Бараболя?
Не нужно. Есть ещё вариант: Сына, ты решил жить с девушкой. Устраивайте свой быт без родителей.
Кидстаффовна• 14 мая 2020
Блин, я Вам завидую. Так колоритно троллите среди ночи)
Ответ дляНетутешня
Ну то дати ій швабру в зуби і хай миє за собою. Прибиральників нема!
Нетутешня• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Чо це за собою? Хата на вас записана - які питання?
Персик1989• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Так вы хотите сыну богатую невесту? Тогда и он должен соответствовать
Ответ дляНетутешня
А що мені на неї записати? Не смішіть. Вона коли на квартирі жила хіба хазяї за неї мили? Ви як ніби не від цього світу.
Ответ дляПерсик1989
То він і відповідає, за ним дотепер дочка багатих батьків однокласниця сохне, все мама її питає як там син. А він привів з брудними ногами.
Персик1989• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Это любовь мамаша, не что не поделаешь, мы не выбираем детям кого любить и хотеть и не заставишь, только хуже будет
Однозначно• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
А кто Вас просил о помощи?Сын звонит и клянчит,мамо,галереи котлет?Может,он сдыхаться от Вас хочет,потому и переехал жить отдельно.Была бы нужна Ваша опека-жил бы и дальше у Вас.