Я_уеду_жить_в_Лондон!• 14 мая 2020

Син привів дівчину до хати

Син студент, живемо у Львові. Купили йому квартиру на окраїні маленьку, бо уже на останньому курсі і не хочемо щоби їхав. Але він тільки переїхав і вже привів туди якусь дівчину. Прийшла до нього в гості, а вона з брудними ногами. То нормально взагалі? За комуналку не платить. Сама з села під Самбором, я розумію що їй так вигідно квартиру знімати не треба, але батьки що собі думають? Вони планують взагалі вкладатися?
Катька Пушкарева• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Може й справді треба спробувать. Не знаю, чи дійде, але перед родичами червоніти не хочеться, що невістка не вміє голубців накрутити. Всі з неї сміятися будуть.
Надеюсь эта девушка от вашей семейки сбежит раньше ))

Марфушечка душечка• 14 мая 2020
Ответ дляАноним_Галя
В якому вона і не жила ніколи. Ще дитиною. Бо вчилася у місті і тут і залишилася.
В село їдуть раз в ніколи.
Добре але це ж їй залишиться. Колись продасть або зроблять дачу. Невже це не добре?
Правильно_Валерчик• 14 мая 2020
Ответ дляМарфушечка душечка
Ми розлучилися. Її вже нема, хай з Богом спочиває. Так я може погана за те, що не підняла його. Але я піднімлю його сина. Йому не прийдеться думати про освіту сина і про житло. Тому це вже не так погано. Дай Бог лиш б він собі щось заробив якись куток.
Ваше мышление за гранью понимания. СЫН - это в первую очередь ВАШ ребенок и привести его в мир или нет принимает решение женщина.
Муркамурковна• 14 мая 2020
Ответ дляМарфушечка душечка
Незнаю, він добрий хлопчина. Перед карантином вона його побила за те, що він пішов на футбол без неї.
От як так? Мені так обідно! Він не пє, а його дівчина така.
а вам чого обідно, може він якраз кайфує від такого і потом у них бурне пріміреніє, йому з обичною девочкою буде погано і він почне шататись по простітуткам з бдсм) своі фантазіі втілювати
Катька Пушкарева• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Так в тому то й діло, що студент лише син. Вона має якийсь технікум і працює продавчинею в магазині, продає буси. Якби така невістка, то встидно людям сказати.
Да вас саму стыдно приличным людям показать..

Невестка из высшего общества на вас даже и не глядет или сбежит от вас.
Марфушечка душечка• 14 мая 2020
Ответ дляПравильно_Валерчик
Сина я народила в сімї.я його не нагуляла до шлюбу це щоб ви розуміли. І відповідальність за нього маю нести я і його батько.
Марфушечка душечка• 14 мая 2020
Ответ дляМуркамурковна
Жах..
Муркамурковна• 14 мая 2020
Ответ дляМарфушечка душечка
Жах..
то для вас жах для інших норма і еротіческі фантазіі
Марфушечка душечка• 14 мая 2020
Ответ дляМуркамурковна
У дітей в 18 і 16 років.

Муркамурковна• 14 мая 2020
Ответ дляМарфушечка душечка
У дітей в 18 і 16 років.
да
Марфушечка душечка• 14 мая 2020
Ответ дляМуркамурковна
да
Ви маргінали? Ваша дочка в 16 пє і спить з хлопцями?
Катька Пушкарева• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
А нащо йому підробляти? Барменом чи продавцем? Він же не на заочці. Уже буде працювати на нормальній роботі, а зараз хай вчиться дитина.
Автор, вы хотите в 40 лет содержать сына?

Вы рискуете, что так и будет.

Отпустите сына. Позвольте ему делать ошибки: жить с девушкой с грязными ногами, есть неправильную еду.

Юридически - квартира ваша, поэтому сын защищен имущественно.

Дайте жить сыну и быть мужчиной.
Муркамурковна• 14 мая 2020
Ответ дляМарфушечка душечка

а ви?
Марфушечка душечка• 14 мая 2020
Ответ дляМуркамурковна

а ви?
Я ні.
Катька Пушкарева• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ну якщо Львів для вас село, то селючка. Самоствердились? По темі буде щось?
Львов не село... Но у вас замашки сельские. Откуда? В деревне росли или семья мужа?

Деревню из человека не выведешь, поэтому и интересно.

Вам под городскую не удалось замаскироваться.
Муркамурковна• 14 мая 2020
Ответ дляМарфушечка душечка
Я ні.
дивно, а мені здається шо да
ви ж можеье абсолютно не знакомого человека назвати маргіналом то і я буду уверена шо ви така
якшо ви нічого не шарите в психологіі і всіляких псих збоченях то це не значить шо всі такі)
Лапка• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Вона була в штанах, але без шкарпеток. Волохатість було важко виявити, а от ноги брудні і вонючі
Вы ей ноги нюхали ? От вас троллем воняет.
Марфушечка душечка• 14 мая 2020
Ответ дляМуркамурковна
дивно, а мені здається шо да
Вам не варто мені писати. Я і не хочу знати про збоченя.
Марфушечка душечка• 14 мая 2020
Ответ дляМуркамурковна
дивно, а мені здається шо да
Уточню. Я спитала . Не обізвала.

Муркамурковна• 14 мая 2020
Ответ дляМарфушечка душечка
то це ви мені написали так шо таке шось
Пирожкиня• 14 мая 2020
Тролляка. С грязной головой
Муркамурковна• 14 мая 2020
Ответ дляМарфушечка душечка
Уточню. Я спитала . Не обізвала.
а я відповіла на ваше питання
Правильно_Валерчик• 14 мая 2020
Ответ дляМарфушечка душечка
Отца своего сына вы лишили собственными руками, вы его выбирали вас замуж никто волоком не тащил и сами приняли решение его не поддержать, проще взять новую игрушку чем чинить старую, сейчас с высоты прожитых лет вы судите мерой денег, а кода замуж за нищеброда шли чего вас мама не научила что он не пара но тогда думаю вы руководствовались другой мерой, чувствами, а вот уже второй раз замуж вы шли за деньги и теперь вам первый сын явно лишний и может и муж масло в огонь подливает что растит чужого ребенка иначе вы бы так про сына не написали.
Пыхтелка• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Что ж поделать, что сын ваш такой непереборчивый?)
Телефон Рубика• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Підлога була чиста. Але чому син має мити підлогу?
А хто мае? вы ходите мити?
Марфушечка душечка• 14 мая 2020
Ответ дляПравильно_Валерчик
В половинуви праві, а за сина не праві. Я не чекаю від чоловіка грошей. І мій син нічого від нього не чекає. Це чудово коли ти можеш дати сам все дитині.
Можливо мама мене навчила правильно. Я навчу моїх дітей правильно! Мого сина. Як вибрати собі пару. І мою дочку також.
І я не залишила сина батька. Тому не звинувачуйте мене в тому, що розсудлива і швидко зловилася за голову.
Телефон Рубика• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Так нехай продукти, більше нічого і не вимагається. Але повністю в холодильнику те що я приготувала. Вона не готує нічого, продуктів ще не привозила, живе тиждень. Котлети мої заморожені смажить і жере. А до мого приходу був аж салат.
При вас стояла и смажила? Ну ниче се. А вы зачем туда пошли? Поесть же приготовить?
Телефон Рубика• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ей должно быть пофиг
Телефон Рубика• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ви в своєму розумі? То він їй має готувати? А вона нащо?
Спросите у него, он ведь ее пригласил
В гостях не готовят
Кусачая Я• 14 мая 2020
Ответ дляОднозначно
Пойти что ли капусты купить да рецепт нагуглить.Голубцы-это чертовски важно.Второе почетное место за котлетами.
Я и котлеты жарь раз в пол года- мне жаль своего времени на них.