Мелочунь• 18 мая 2020

Чого вирячатись? Мені одній некомфортно коли мене тупо розглядають ліві тьотки?

Чи я неадекватна? Загалом на людей довкола не дуже звертаю увагу, зайнята своїми думками і справами. Та за останній час вже кілька разів доводиться звертати увагу коли на мене витріщаються. Для мене це дивно. Особисто мене змалку вчили що неввічливо роздивлятися незнайомих людей, нечемно і негарно. Чи над у нас деградує чи що?
Я звичайна, як тисячі жінок свого віку. Не маю ні якось дивного кольору волосся, ні макіяжу, одяг комфортний кежуал. Тобто зовнішніх причин чому на мене витріщаються деякі тьотки я не бачу. Ну наприклад самою на зупинці, чекаю передачу. Тут же сидить феміна років під 60, і тупо мене розглядає. Більше нікого поблизу. Не може скучно їй. Але блін, мені особисто некомфортно коли на мене так зирять як на вітрину. Скрутила дулю в кишені, відійшла в інший бік. Та корова неспішно повернулась і знов дивитися. Тільки коли я дійшла їй далеко за спину вона перестала.
Ще випадок. Західна у двір, заглушила машину і чекаю подругу. На лавці під домом баба років 45 (не через вікь баба а через зовнішність). Сіла і дивиться на мене. Їй сонце в очі било, так вона руку козирьком і дивиться в упор. Я думаю, ну може з кимось плутає знайомим. Але вона мене так і роздивлялися хвилин 10. Табл ще недавно в Ашані. Стою вибираю ручку. Відчуваю погляд, обертаюсь, стоїть біля возика тітка років до сорока максимум. Когось чекає. І роздивляється мене, погляд прямо в обличчя, знаєте, буває такий прямо в лице дуже неприємний. Я подумала що мені здалося
Але біля мене більше нікого. Я ще раз глянула, ще раз, а та баба навіть погляд не відвела. Тупо роздивляється. Я до неї повернулась і теж подивилась прямо в обличчя. Вона презирливо скривила можу і відвернулась. От що це було? У нас якась негативна селекція серед народу, чи що.
Одноклассница• 18 мая 2020
Ответ дляРыжая бестия
Меня это с детства смущало, пока не научилась смотреть в ответ в глаза. Отводят взгляд мгновенно. Закрепить нужно, когда попытается снова посмотреть.
Внешне я ’без особых примет’. Просто одно время притягивала таких людей
Да да)
Пристально рассматривать в ответ, можно презрительно.
Очень помогает
Не гоню• 18 мая 2020
был случай в метро ,пялилась в упор баба-напротив сидела ,очень долго,я не выдержала сказала,она в ответ мне показала жест странный себе торцом ладони по горлу! я вообще офигела-говорю что вы такое показываете ,она сказала сама знаешь что... еще и ехала со мной до конечной! я с мужиком вместе вышла,который рядом со мной сидел и говорю этой бабе пойдемте к милиции подойдем-обьясните им что вы имеете ввиду -ваши жесты,а то я не понимаю-она тогда пошла в другую сторону .... ужас конечно ,дурдом распустили и зеков выпустили вот и беспредел!
автор Мелочунь • 18 мая 2020
Ответ дляНе гоню
Ну це взагалі О_О
Я б не наважилась після того жесту більше з нею говорити, а раптом у неї довідка, і ніж у сумці...
автор Мелочунь • 18 мая 2020
Ответ дляОдноклассница
Да да)
Очень помогает
Блін, треба тренуватись. Не вмію так :(
Не гоню• 18 мая 2020
Ответ дляМелочунь
Ну це взагалі О_О
если б не мужчина ,который предложил меня провести,я б тоже не решилась,потом в метро долго боялась ездить и вообще оглядывалась)))))
Рыжая бестия• 19 мая 2020
Ответ дляОдноклассница
Да да)
Очень помогает
Хорошо бы для таких случаев еще лорнет с собой носить)
автор Мелочунь • 19 мая 2020
Ответ дляРыжая бестия