Глаголица• 21 мая 2020
Боюсь пити Ад (
Лікар призначив антидепресанти,а я боюсь їх пити (( і не можу вже жити з ПА і іпохондрією(. Просто замкнутий круг ( розкажіть хто пив ? Як наважились?боюсь залежності і побічних реакцій...
Глаголица
• 22 мая 2020
Ответ дляГрабля
После родов накрыло...через 4 месяца..Я тоже думала сама-сама,а потом уже потгороду не могла одна ходить((
А після родів це скільки?
Грабля• 22 мая 2020
Ответ дляГлаголица
Ну я теж по місті сама не завжди ходжу( як коли( як піде загострення то з дому важко вийти .. а потім може попустити ,а тепер карантин змусив сидіти дома ,то взагалі криє(
Блин((( даже не знаю ,я бы на вашем месте пила,а вы смотрите..
Глаголица
• 22 мая 2020
Ответ дляГрабля
А хто вам назначав препарати? З психотерапевтом ви займаєтесь? Перепрошую що мучу вас своїми питаннями..
Грабля• 22 мая 2020
Ответ дляГлаголица
С Психотерапевтом не занималась...мне выписывал невропатолог ад...У меня такая тревога была тоесть на месте я стоять не могла..вообще..психотерапевт дорого,и в моём случае только антидепрессанты помогли..Вы когда начинаете их пить первые две недели усиливаются ваши симптомы.. Мучаешся,терпишь,а потом ходишь по городу спокойно! Никуда не бежишь, короче помогают..они конечно.