AriadnaYu• 23 мая 2020

Хтось розуміє цю умову задачі?

Дочка просить пояснити, що таке верхній шар в умові? І де мають бути цифри в зростаючому порядку? Цифра 1 має бути в сірій клітинці? Я взагалі не можу поняти, хоч вже і листочок розграфила і зіклала, як в задачі, а умови не розумію
IQ 80• 23 мая 2020
Мабудь сіра клітинка.

Крошечка-хаврошечка• 23 мая 2020
когда мы сгибаем листик, получается изгиб. Загибает так сказать верх,вниз. Серый квадратик должен быть сверху, т.е сгибать начинаете не внутрь а ’на наружу’
Мать драконов• 23 мая 2020
И снова Кенгуру)
Пульт от линолеума• 23 мая 2020
Варіант б, здається
автор AriadnaYu • 23 мая 2020
Так виходить, що можна підряд всіцифри написати в першій колонці 123, другій 456, третій 789? Бо якщо складений листочок, то в ньому видно тільки першу колонку. Чи в чому тут зміст задачі?
Пульт от линолеума• 23 мая 2020
Або а)) запуталась
автор AriadnaYu • 23 мая 2020
Ответ дляМать драконов
И снова Кенгуру)
Да, робить і псіхує, що залишилося 15 хв, а вона не може зрозуміти умови
Пульт от линолеума• 23 мая 2020
Варіант а, точно
автор AriadnaYu • 23 мая 2020
Ответ дляПульт от линолеума
Варіант а, точно
А чому? На сірому має бути одиничка? Так?

очки_ннадо• 23 мая 2020
Ответ Б
Пульт от линолеума• 23 мая 2020
Ответ дляAriadnaYu
Так, після того, як скали перший раз, під сірою клітинкою опинився весь вертикальний ряд, при складанні вдруге під першим вертикальним рядо йде другий, але задом наперед.
автор AriadnaYu • 23 мая 2020
Ответ дляочки_ннадо
Ответ Б
Чому? Хочеться все-таки зрозуміти логіку
из желе я• 23 мая 2020
Так не честно.Кенгуру проводится до 24 мая включительно.Сегодня 23.Не все еще поучаствовали,а Вы условие выставляете.
очки_ннадо• 23 мая 2020
Ответ дляAriadnaYu
Ой нет, ответ А. проверила
Как я это сделала, сложила листок с написанными цифрами и отрезала края, получилось 9 не зависимых квадратика и снимая по очереди квадратики вижу цифровой ряд 1.2.3.4.5.6.7.8.9
Проверила ответ Б, не получилось, ответ А-Верный