Хотіла б почитати кілька сучасних книг російських авторів, а на українських сайтах що ціни захмарні, та ще й немає у наявності. На російських сайтах - є. Хтось замовляє з Росії літературу?
(Зараз хочу книги антрополога Дробишевського.)
karinaanik• 29 мая 2020
Я заказываю через посредников, здесь на кидстаффе, с озона, лабиринта и читай-города.
Ответ дляЗаикальница
Напишите туда, где хотите заказать . Они скажут, есть ли отправка к нам.
Дякую! Я ще хвилююся, що пообіцяють, гроші перерахую, а книги не вишлють. Тому і хочу відгуки про надійного постачальника.
Заикальница• 29 мая 2020
Ответ дляТатьяна_84
Читай город или Лабиринт
Закидай меня камнями• 29 мая 2020
Ответ дляТатьяна_84
Такие гиганты как озон или читай город, таким разводом точно не занимаются
А в электронном виде? Через приложение можно книгу закачать