30 мая 2020

Батьки дітей з особливими потребами, заповніть, будь ласка. анкету!

Шановні батьки! Я мама хлопчика з синдромом Дауна. Зараз навчаюсь в УСА. Мені потрібно провести опитування, для проведення дослідження. Прошу 5 хв вашого часу для заповнення анкети🙏https://forms.gle/tk6pT75P9D2E3DFRA
автор Ниф_ниф 30 мая 2020
Буду вдячна за поширення серед ваших знайомих батьків дітей з особливими потребами.
автор Ниф_ниф 30 мая 2020
Всім, хто долучився, щиро дякую!
пьЯНА 30 мая 2020
Ответ дляНиф_ниф
Всім, хто долучився, щиро дякую!
Мы переросли анкету. Нам 26.я б заполнила