31 мая 2020

Мами, а ви вже написали вчителям, що незадоволені оцінками?

чи в школу побіжите?
Оскорбляю всячески 31 мая 2020
до 15.06 выставят, пока не знает оценки дочка
lubov2278 31 мая 2020
А на что влияют оценки?
энциклопУдия 31 мая 2020
не можете определится писать или бежать?
dahashutka19 31 мая 2020
Бедные учителя
Ку ка ку ка ку 31 мая 2020
А зачем писать такое?
Ты можешь быть недовелен тем, как учится ребенок, но не оценками. Оценки в большинстве своем справедливо ставятся.
месяцкие 31 мая 2020
Кому они нафиг нада те оценки
Стеклянная мышь 31 мая 2020
Нет, нам учитель написал, что не доволен оценками класса... виноваты родители.
Дон Пэдро 31 мая 2020
А причём тут учитель?
Детям выставляйте претензии!
Половину предметов можно выучить самостоятельно, сюда входят все устные предметы.
Остальной материал был на базе пройденного.
Как всегда виноват учитель.
Все знаю вдоль и поперек ) 31 мая 2020
Довольна оценками
Меряю от 0 31 мая 2020
То есть? Вы не отслеживали промежуточные оценки?
Откуда вдруг новость?
Мамулька 31 мая 2020
Ще не знаю, які оцінки.
Завтра піду в школу, може, й вчительку побачу, але ні про що не питатиму, там зараз запара.
Улыбчик 31 мая 2020
Нет .. пусть себе на лоб их нацепят , правда платить за школу за три месяца не буду ( да гос школа )
Не любовница 31 мая 2020
Ответ дляМеряю от 0
То есть? Вы не отслеживали промежуточные оценки?
Откуда вдруг новость?
Нам их никто не сообщал
Brita 31 мая 2020
Я ,,задоволена,,. Пятый класс, одна 9, все остальные 10,11,12
Стопясят раз обсуждала 31 мая 2020
У нас все є в електронному щоденнику. Середній бал суттєво підріс.
Сегодня не целуюсь 31 мая 2020
Оцінок не знаю
В нас класний керівник ще те гальмо
Ніколи вчасно не може надати інформацію
Поточних під час карантину теж не допросилися
Из Виа-гры 31 мая 2020
Оценки неважны совершенно. У моей все 10-11 и математика - 7. Как у меня в детстве 6й класс. Написала учителям спасибо за труд )
Так точно! 31 мая 2020
Мы не знаем оценки
Щас ухожу 31 мая 2020
Мы ещё табель не видели. Но никуда бежать точно не будем.
Улучшанский-Ухудшанский 31 мая 2020
У вас претензії не до знань дитини, а до оцінок? А протягом семестру ви їх не бачили і в електронний щоденник не заглядали?
Ні, не побіжу писати. Що б там не ставили, а знання (чи незнання) своїх дітей я й так реально можу оцінити.
Дон Пэдро 31 мая 2020
Ответ для Улучшанский-Ухудшанский
У вас претензії не до знань дитини, а до оцінок? А протягом семестру ви їх не бачили і в електронний щоденник не заглядали?
Ні, не побіжу писати. Що б там не ставили, а знання (чи незнання) своїх дітей я й так реально можу оцінити.
Адекватных родителей все равно больше!
Однозначно 31 мая 2020
Ответ дляСегодня не целуюсь
Оцінок не знаю
В нас класний керівник ще те гальмо
Ніколи вчасно не може надати інформацію
Поточних під час карантину теж не допросилися
6 клас. Поточні під час карантину у своєму гугл гласі дитина бачила. А до карантину у електронному щоденнику. До чого класний керівник🧐
КарамбОлька 31 мая 2020
Табель выслали, всем довольна. Отличница 9 класс
Сегодня не целуюсь 31 мая 2020
Ответ дляОднозначно
6 клас. Поточні під час карантину у своєму гугл гласі дитина бачила. А до карантину у електронному щоденнику. До чого класний керівник🧐
До того, що не кожна школа має електронні щоденники
Деякі роблять виписки оцінок вручну і цим займається класний керівник
ZaRaZa 31 мая 2020
А если довольна?
Сегодня не целуюсь 31 мая 2020
Ответ для Улучшанский-Ухудшанский
У вас претензії не до знань дитини, а до оцінок? А протягом семестру ви їх не бачили і в електронний щоденник не заглядали?
Ні, не побіжу писати. Що б там не ставили, а знання (чи незнання) своїх дітей я й так реально можу оцінити.
Деякі переходять в інші школи
І там цікавляться оцінками учня, а табеля поки немає
Однозначно 31 мая 2020
Ответ дляСегодня не целуюсь
До того, що не кожна школа має електронні щоденники
Деякі роблять виписки оцінок вручну і цим займається класний керівник
Омг. А паперові щоденники вже не діють? Електронний щоденник у нас 1 рік. До того в паперовий вчителі ставили. Донька сама давала і на 10 і на 6 і на зауваження.
Сегодня не целуюсь 31 мая 2020
Ответ дляОднозначно
Омг. А паперові щоденники вже не діють? Електронний щоденник у нас 1 рік. До того в паперовий вчителі ставили. Донька сама давала і на 10 і на 6 і на зауваження.
Не діють
Їх старшокласники не носять
Тому класний керівник робить виписку і розсилку
Однозначно 31 мая 2020
Ответ дляСегодня не целуюсь
Деякі переходять в інші школи
І там цікавляться оцінками учня, а табеля поки немає
Від березня щось глобально змінилося? Якщо до березня умовно дитина знала на 8, то на карантині двійочником стала? Я не вникала, та дітям керівничка у зумі розповідала, що у семестрову входять оцінки за теми від січня до березня. І дві оцінки за теми на карантині. Виводять середню.
Однозначно 31 мая 2020
Ответ дляСегодня не целуюсь
Не діють
Їх старшокласники не носять
Тому класний керівник робить виписку і розсилку
Кам´яний вік. І батьки не ініціюють у школі запровадження електронного щоденника?
Ну і ваша дитина не розповідає про успіхи у школі?
Старша донька шилопоп ще той, тому як було зауваження, перше розповідає вона одразу у вайбері. А потім вже у електронному щоденнику любуємося.