СирОжино пирОжино• 31 мая 2020
Де можна купити матеріали для натяжних потоків?
Чоловік хоче сам зробити. Бажано Хмельницький
неДодекаэдр• 31 мая 2020
Це ж также пекло їх робити, висока температура. У вас є вітродуйка? Спробуйте знайти постачальників, продзвоніть по своєму місту. Хлопці, які мені робили, розповідали, що від якоїсь певної квадратури замовляють.
Дон Пэдро• 31 мая 2020
Если будет делать сам, то лучше тканевые, а не ПВХ. Для них комнату греть не нужно. Муж одну комнату делал - очень классно вышло, хотя и пришлось повозиться. Но мы в Киеве, материалы покупал где-то на стойскладе. Через интернет они не торгуют.
СирОжино пирОжино
• 31 мая 2020
Ответ дляДон Пэдро
а по ціні не підскажите за метр квадратний?
Дон Пэдро• 01 июня 2020
Ответ дляСирОжино пирОжино
Точно не помню, вроде бы 8-9 евро за кв.м. Но могу ошибаться.