Зина с магазина• 26 ноября 2013
Фініки покриті чимось білим, що це?
Вчора купила фініки, термін придатності ще добрий, але от є кілька фініків які покриті чимсь білим, схожим на цивиль, але я щось не впевнена... Може так зацекрквались, чи так не буває?
Напишіть, може, хтось знає, а то ще сьогодні можу занести назад в магазин.
Галина Марта• 26 ноября 2013
Несите срочно назад. Даже не пробуйте отмыть. Это очень вредная плесень. Погуглите: плесень на сухофруктах.
Зина с магазина
• 26 ноября 2013
Тільки що прочитала як я написала ’зацукрувались’... мало язик не зламала