Трусиковед• 07 июня 2020

Волновасі відмовилась приймати захисні костюми від Фонду Порошенка

Через тиск з боку влади лікарня у Волновасі відмовилась приймати захисні костюми від Фонду Порошенка

Влада Зеленського позбавила медиків у Волновасі права на захист при роботі з хворими на коронавірус.

Про це повідомив співголова фракції «Європейська Солідарність» Артур Герасимов у коментарі телеканалу «Прямий».

«Сталася нечувана ситуація. Опорна лікарня для боротьби з коронавірусом, у якій є підтверджені випадки COVID-19, відмовилась приймати високоякісні, сертифіковані захисні костюми від Благодійного Фонду Петра Порошенка. І це дивно, адже саме ця лікарня написала звернення до Фонду з проханням захистити лікарів. Тому що це не політика, сьогодні всі мають об’єднуватися, щоб захистити медиків, які знаходяться на другій передовій – боротьби з вірусом», – сказав він.

Політик наголосив, що, за його інформацією, медики були вимушені піти на відмову від гуманітарної допомоги через тиск з боку місцевої адміністрації.

Але після того як про звернення стало відомо Райадміністрації пана Зеленського, вона натиснула на керівництво лікарні, яке відмовилося приймати захист лікарів. Не знаю, як це коментувати. Адже є звичайні людські цінності, є лікарі, які сьогодні незахищені. Сьогодні ми бачимо, що адміністраціям Зеленського начхати на медиків. Так само, як начхати на лікарів і пану Зеленському», – зазначив Герасимов.

Народний депутат підкреслив, що спочатку влада позбавила медиків права на страховку і не виплатили 300%-ві доплати, а тепер позбавили права на захист.

«Ми пам’ятаємо ситуацію зі страхуванням лікарів, з 300% доплати. І зараз ми на власні очі побачили те, що нас шокувало. Колектив і керівник лікарні звернулися, але після тиску Райадміністрації Зеленського сьогодні відсутнє все керівництво лікарні й костюми не можуть бути передані», – сказав Герасимов.

https://tverezo.info/post/117488
автор Трусиковед • 07 июня 2020
Ответ дляПушАпница
А як же мова, віра , армія? Чого досі мову не вивчили?
ащо вам мова і віра і армія зробила, чи для вас цінності це ковбаса по 2,20
автор Трусиковед • 07 июня 2020
Ответ дляПушАпница
Господи, чим вас там понагодовували?
та ні в нас же громадянська війна, правда? Порох напав на Україну.
Тоскующая• 07 июня 2020
Ответ дляПушАпница
Её горите, а то уже полыхаете на всю советчицу, бояры накати и все по приколу будет
Тоскующая• 07 июня 2020
Ответ дляПушАпница
Господи, чим вас там понагодовували?
Удалено администрацией...
Нежная Лапка• 07 июня 2020
Ответ дляПушАпница
Господи, чим вас там понагодовували?
Вчера По закликав, вот они и ринулись в бой

Нежная Лапка• 07 июня 2020
Ответ дляТоскующая
Какое прощение у предателей вымаливать? То что агрессору помогали?
ПушАпница• 07 июня 2020
Ответ дляНежная Лапка

https://www.youtube.com/watch?v=Gar9rSYHKkQ
Удалено администрацией...
Тоскующая• 07 июня 2020
Ответ дляНежная Лапка
Удалено администрацией...
Куколка-мяуколка• 07 июня 2020
Ответ дляНежная Лапка
При чем тут Зеленский, он то же ге, что и По, просто Порошенко должен вымаливать у Донбасса прощение, а не лезть с подачками
За що?
Бабушка мороз• 07 июня 2020
Автор,вам за провокационную тему.
Нежная Лапка• 07 июня 2020
Ответ дляТрусиковед
Почему он ещё на свободе, ещё и переворот готовит
автор Трусиковед • 07 июня 2020
Ответ дляНежная Лапка
а ви чого ще на свободі?
Нежная Лапка• 07 июня 2020
Ответ дляПушАпница
Удалено администрацией...
Костюмчик как у доктора Зло
автор Трусиковед • 07 июня 2020
Ответ дляБабушка мороз
Автор,вам за провокационную тему.
з дуба впали, тема як тема, ось подивіться на топову тему де українську не сприймають, щось для аодмінів вона не провокативна. Моя тема це новина, про події в Україні, подобається вам чи ні.
Куколка-мяуколка• 07 июня 2020
Ответ дляТрусиковед
а ви чого ще на свободі?
Та їй у інший заклад треба...
Нежная Лапка• 07 июня 2020
Ответ дляТоскующая
Удалено администрацией...
Когда вы перестанете стравливать людей и рвать ридну Украину, почему вам кацапы везде мерещаться
Бабушка мороз• 07 июня 2020
Ответ дляТрусиковед
Я вас не оскорбляла,мне не нравится как ваша тема сталкивает лбами людей.
И ваш тон общения.
Нежная Лапка• 07 июня 2020
Ответ дляТрусиковед
а ви чого ще на свободі?
а где мне еще быть
автор Трусиковед • 07 июня 2020
Ответ дляБабушка мороз
И ваш тон общения.
Зачем орел и решка теперь на украинском?
Ця тема вас нічем не ’сталкиваєт’
Це ваші проблеми що вам не подобається тема про те що влада тисне на лікарів, що б ті засихт приймали, хай краще заражаються правда?
автор Трусиковед • 07 июня 2020
Ответ дляНежная Лапка
а где мне еще быть
Удалено администрацией...
Бабушка мороз• 07 июня 2020
Ответ дляТрусиковед
Ця тема вас нічем не ’сталкиваєт’
Вы на 100% доверяете этой статьи?
Нежная Лапка• 07 июня 2020
Ответ дляТрусиковед
Удалено администрацией...
За правду?
автор Трусиковед • 07 июня 2020
Ответ дляБабушка мороз
Вы на 100% доверяете этой статьи?
так я довіряю, у вас є докази що це не правда?
Ці люди возять захист по всій Україні, чи також будете заперечувати, що фонд Порошенка 100тис захисних костюмів передав в лікарні?
автор Трусиковед • 07 июня 2020
Ответ дляНежная Лапка
За правду?
мені так хочеться, ви ж також хочите кого то посадите немаючи доказів.
Бабушка мороз• 07 июня 2020
Ответ дляТрусиковед
Я верю своим глазам.
автор Трусиковед • 07 июня 2020
Ответ дляБабушка мороз
Я верю своим глазам.
і що ви ж побачили, будете свідком на суді? Пишіть заяву не соромнесь.
Агент Пинкертона• 07 июня 2020
Ответ дляНежная Лапка
Его Донбасс никогда не простит, тут не в Зе дело совсем
, та данбас сейчас чихал на всех, раньше кормил всю Украину, а сейчас шикуют, нах нужны им подачки
Латвийские_Номера• 07 июня 2020
Какая ржачная тема но удалят же
СтелькаОТединицы• 07 июня 2020
Ответ дляНежная Лапка
У Пороро хватает наглости приставать к Волновахе?
Для меня Волноваха навсегда сепарский ....
СтелькаОТединицы• 07 июня 2020
Ответ дляНежная Лапка
А Украина Донбасс прощает ?