Миллениалка• 09 июня 2020
Что значит плюс и галочка в свідоцтві досягнень
Колдунья-вещунья• 09 июня 2020
Галочка - это на начало года, как дети пришли, а плюс - на конец. Нам так учитель обьясняла
Пупс• 09 июня 2020
Считается любая пометка. Но увидеть было бы полезнее. Может, так различают 2 аттестации - в октябре должна быть и в конце года.
язззззь!!!• 09 июня 2020
Нам ставили одну отметку в конце первого семестра, вторую - в конце года.
elenandfriends• 09 июня 2020
А у нас наоборот + на начало года, галочка на конец года, автор вы посмотрите, в одной колонке что первым стоит, там может быть два эти знака, и поймёте что было на начало года, а что на конец года
Капуста Маша• 09 июня 2020
цікаво.
а задавали питання вчителю. невже вона не пояснила?
і ще - є 4 рівня досягнень!
початковий 1-2-3
середній 4-5-6
достатній 7-8-9
вищий 10-11-12
Тому в розмові уважні будь те і шукайте ці слова.
І якщо вчитель скаже, що дитина знаєсередньо - то у вас все погано. Якщо ж достатні знання у дитини, то більш менш нормально, але могло бути і краще. і тільки якщо буде слово - високий рівень досягнень - ось тоді радійте рівню знань.
і ще - є 4 рівня досягнень!
початковий 1-2-3
середній 4-5-6
достатній 7-8-9
вищий 10-11-12
Пупс• 09 июня 2020
Я лично для себя так приравниваю:
має значні успіхи - високий
демонструє помітний прогрес - достатній
досягає результату з допомогою вчителя - середній
ще потребує уваги і допомоги - початковий
має значні успіхи - високий
демонструє помітний прогрес - достатній