Планшетница• 10 июня 2020

Муніципальна няня та субсидія

Доброї ночі. Сьогодні дізналася про муніципальну няню.хочу спробувати оформити.але виникло питання чи буде враховуватися ця допомога при розрахунку субсидії?тобто чи вплинуть ці 1700 грн на розмір сцбсидії?можливо хтось стикався і знає. Вдячна за відповіді
УлыбАчка• 10 июня 2020
Нет, не повлияет. Компенсация за няню не считается в совокупный доход.

автор Планшетница • 10 июня 2020
Ответ дляУлыбАчка
Дуже дякую.хотіла в совбезі уточнити але туди дозвонитися не можливо.
УлыбАчка• 10 июня 2020