16 июня 2020

Шторы,жалюзи, римские шторы на панорманые окна

Девочки, у кого панорамные окна и балкон с панорамными окнами в пол. Как выглядят ваши шторы, покажите, расскажите где заказывали, плюсы -минусы. Интересует по контактам - Киев. А фото отовсюду :) Спасибо большое.
alla_2905 16 июня 2020
в мене на одному панорамному вікні римка, в принципі нормально, робили під замовлення, з мінусів лише те, що повнімтю не відкривається вікно, але в мене немає причин його відкривати, але в нас замало місця зверху для цього, у вас може по іншому
alla_2905 16 июня 2020
автор Solea 16 июня 2020
Ответ дляalla_2905
фото
Дякую за фото, я напевно що хочу на кожне таке вікно окрему штору чи жалюзі, не можу ніяк вирішити. Але дійсно так щоб гарно затемнювали
alla_2905 16 июня 2020
Ответ дляSolea
Дякую за фото, я напевно що хочу на кожне таке вікно окрему штору чи жалюзі, не можу ніяк вирішити. Але дійсно так щоб гарно затемнювали
майстер мені так не радила, бо тоді ручки видно віконні, робили широким полотном з однієї сторни на три вікна, з іншого на 2
автор Solea 16 июня 2020
Ответ дляalla_2905
майстер мені так не радила, бо тоді ручки видно віконні, робили широким полотном з однієї сторни на три вікна, з іншого на 2
а можна фото будь ласка, коли штора повністю опущена?