Нерадистка Кэт• 17 июня 2020
У сім’ях повинні заробляти щонайменше двоє осіб, тоді вистачатиме на їжу Шмигаль
Роботу в Україні запропонував прем’єр-міністр Денис Шмигаль громадянам, котрі опинилися у скрутному становищі через пандемію коронавірусу. Кабмін має намір впродовж року створити 500 тис. робочих місць, де заробітна плата становитиме 6−8 тис. грн.
Можу сказати умовно, поки ми ще рахуємо, але сума коливається у межах 6−8 тис. грн … Ми дамо можливість людям вже зараз заробляти мінімальні кошти. Ідея така, — повідомив прем’єр в інтерв’ю «РБК-Україна» про рівень зарплати на пропонованих урядом робочих місцях.
Такі гроші українці найближчим часом можуть отримати, наприклад, працюючи озеленювачем або укладачем бруківки.
Шмигаль також вважає, що доходу у 16 тис. грн — достатньо для сім’ї з чотирьох осіб, де двоє осіб працюють.
Чтайте також: Кaрaнтин в Україні прoдoвжeнo до 22 травня – Шмигаль
Для того, щоб харчуватися, достатньо. Якщо розглядати одяг, інші предмети і засоби побуту, тоді згоден. Але я повторюю, це не накопичення, ми говоримо суто про заробіток, щоб елементарно прожити, — визнав Шмигаль.
Ответ дляХомяк с пастой
ага, верю)я смотрю прям ужас ужасный был, это только у нас был чудо спальный район, в котором в молочном целый день было молоко?не, вру, бывали и очереди с 7 утра, перед пасхой, тогда да, за молоком надо было поохотиться по ближайшим магазинам
ну, если вам не положена была жилплощадь, то да, только кооперативы и покупка
У Львові в кінці 80х масло, сметана - розміталися протягом 20 хв. після відкриття магазину (завозу товару). Так що про совок мені розповідати не треба.
І ’безкоштовне житло’ (за яким роками стояли в черзі) було за рахунок мізерних з/п.
Я писав - що зараз легше і швидше заробив на квартиру (купив - яку я хотів і дея хотів. а не де дали), ніж колись (при ссср) її ДАЛИ мамі в інституті. Може, на заводах давали квартири швидше.
Молчавочка• 18 июня 2020
Ответ дляХомяк с пастой
Дуже багато кому була не положена,з гостінок не всі змогли діждатися тих квартир,що за вашими хибними уявленнями просто так роздавали всім охочим.