Баба_Воля• 19 июня 2020
Как обменять испорченные купюры?
Постирала деньги в кармане. Но когда пришла в аптеку и дала купюру, сказали дать другую, а эту сходить обменять в банк. В каком банке можно обменять купюру, в любом или нет? Можно в приватбанке? Что с собой брать? Возьмут ли комиссию за обмен купюр?
Баба_Воля
• 20 июня 2020
Ответ дляБанан-барабан
Міняла в приваті.
С вас взяли деньги или бесплатно?
Леплю из пластилина• 20 июня 2020
гривню можна обіняти у будь-якому банку.
БЕЗКОШТОВНО.
Ніякі документи не портрібно при цьому, якщо купюру можна визначити як платіжну.
Якщо є сумнів у цьому (тобто , що вона не підробна) купюру можуть попросити взяти на визначенні платіжності, це також безкоштовно, але потрібен паспорт.
При цьому ви здаєте ці кошти на якийсь проміжок часуу банк (банк уже повинен відправити на Нацбанк на перевірку), після того, як прийде підсвердження, вам їх виплатять
БЕЗКОШТОВНО.
Леплю из пластилина• 20 июня 2020
Зношені банкноти національної валюти повинні всі наші банки обмінювати БЕЗКОШТОВНО. не мають права требувати з вас ніякої плати.
В таких випадкахможна телефонувати на гарячу лінію НБУ.
Банкноти іноземної валюти обміюють платно.