Баба_Воля• 19 июня 2020

Как обменять испорченные купюры?

Постирала деньги в кармане. Но когда пришла в аптеку и дала купюру, сказали дать другую, а эту сходить обменять в банк. В каком банке можно обменять купюру, в любом или нет? Можно в приватбанке? Что с собой брать? Возьмут ли комиссию за обмен купюр?
Лорка-хлорка• 19 июня 2020
В банкомат

Лорка-хлорка• 19 июня 2020
Ой, в термінал
Мой_ужин• 19 июня 2020
В атб продвиньте
Ух ты какая Я• 19 июня 2020
Ощадбанк
Банан-барабан• 19 июня 2020
Міняла в приваті.
автор Баба_Воля • 20 июня 2020
Ответ дляБанан-барабан
Міняла в приваті.
С вас взяли деньги или бесплатно?
В рот не ложи• 20 июня 2020
меняют бесплатно

Леплю из пластилина• 20 июня 2020
гривню можна обіняти у будь-якому банку.
БЕЗКОШТОВНО.
Ніякі документи не портрібно при цьому, якщо купюру можна визначити як платіжну.
Якщо є сумнів у цьому (тобто , що вона не підробна) купюру можуть попросити взяти на визначенні платіжності, це також безкоштовно, але потрібен паспорт.
При цьому ви здаєте ці кошти на якийсь проміжок часуу банк (банк уже повинен відправити на Нацбанк на перевірку), після того, як прийде підсвердження, вам їх виплатять
Леплю из пластилина• 20 июня 2020
Зношені банкноти національної валюти повинні всі наші банки обмінювати БЕЗКОШТОВНО. не мають права требувати з вас ніякої плати.
В таких випадкахможна телефонувати на гарячу лінію НБУ.
Банкноти іноземної валюти обміюють платно.
Отжигающая• 20 июня 2020
В Привате обменивают или в терминал себе на карту закиньте
Musy-321• 20 июня 2020
Я всегда меняю в Ощад ,без вопросов