Подтяжка• 23 июня 2020
Вже чули про те що през хоче сказувати ЗНО для дітей з Донецької та Луганської областей??
Діти з ТОТ Донецької та Луганської областей зможуть не складати ЗНО для вступу у виші
Президент України Володимир Зеленський ініціює внесення змін до Закону «Про вищу освіту» для максимального спрощення вступу у заклади вищої освіти (ЗВО) випускникам шкіл з тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської областей і Криму.
Зміни передбачатимуть, що діти з цих територій матимуть змогу вступати до ЗВО України без складання зовнішнього незалежного оцінювання та матимуть можливість вступити до всіх вишів України, а не за обмеженим окремим списком, як це відбувається зараз.
Крім того, всі охочі з тимчасово окупованих територій Луганської та Донецької областей навчатимуться в українських ЗВО безкоштовно, через державне замовлення в межах квот
ПуГоФФка• 23 июня 2020
Ответ длясоветский цирк
Правильно, это граждане Украины, но в тяжёлой жизненной ситуации, если вы не в курсе. Дети имеют такое же право на обучение, как и все остальные, но в силу обстоятельств не могут сдать то зно
Якщо вони громадяни України нехай здають ЗНО.
Интеллектуальные оладьи• 23 июня 2020
Ответ дляНеГолосую
Чому моя дитина має складати ЗНО, ходити до репетиторів, їздити на курси при вишах, а хтось, хто кляне Україну, ненавидить все українське, має право просто таку навчатися в любому ВУЗі без іспитів? Всі повинні мати рівнв права! І ці діти повинні здавати ЗНО як всі. Хватить. За 5 років хто хтів, той виїхав.
Так вони ж потім ще будуть варнякати, що їй рос мову викладання подавай, бо їх ’ ущємляють’. Я теж вважаю, що вони повинні здавати екзамен, як і всі інші. Приїхати поступати зможуть, то й на ЗНО приїдуть.
Пописанная парта• 23 июня 2020
Ответ дляКокошинЭль
Давайте нам ще почніть розказувати про лояльність до України всіх сепаратистів і колаборантів
Тема провокационная, специально для раскачивания, и так не простой ситуации в нашей стране. Жалуюсь на тему и Ваши посты
КохайтесьЧорнобровi• 23 июня 2020
А чим діти з окупованих територій відрізняються від дітей наприклад з глухого села в Закарпатті? Правильно нічим, бо це насамперед діти, і для всіх повинні бути рівні умови непотрібно ставити клеймо як це привыкли робити в нашій державі, особливо останнім часом, хто хоче здати ЗНО здасть, а хто хоче на шару прикривається відмазками
Фрикаделька• 23 июня 2020
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Наприклад, цим
Пописанная парта• 23 июня 2020
Ответ дляДобра всем!
Я категорично проти!!!! Через них мій брат у 2014 не вступив, вони зайняли всі місця. І що??? Через місяць-два вони позабирали документи і досвідос! Ті мови не знали, ті не потягнули медичну освіту. А МІЙ БРАТ ХОТІВ УЧИТИСЯ! це було прямо горе в сім´ї
Так, наверное, и они хотят учиться - нет?
КохайтесьЧорнобровi• 23 июня 2020
Ответ дляФрикаделька
Наприклад, цим
До чого тут це? Якщо при ньому знайшли такі документи нехай СБУ перевіряє, про який вступ може йти мова?
Фрикаделька• 23 июня 2020
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
В одного знайшли, решта розумнішими будуть - і не знайдуть.
КохайтесьЧорнобровi• 23 июня 2020
Ответ дляФрикаделька
Давайте не будемо сюди вплутувати політику, я зараз про те що умови для вступу повинні бути рівні для всіх дітей України, не потрібно ставити ярлики
Подтяжка
• 23 июня 2020
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Да хоть подавитесь своим ядом! Донецкие и тут впереди вас!
ось вже вдячні підтягнулись.
Пописанная парта• 23 июня 2020
Ответ дляПодтяжка
все влада прийшла проросійська тепер ми за все будемо платити і за їх дітей і лікувати їх батьків сепаратистів
Ну вот... Теперь, наконец, стало понятно, с какой целью Вы создали эту тему...
Подтяжка
• 23 июня 2020
Ответ дляПописанная парта
те що я очевиддні речі пишу, ото новина.
Дружная семейка• 23 июня 2020
це він зробив, щоб розпалити ненависть до сходу з новою силою, бо багатьом уже начхать, що ті бігали з прапорами руського міра . А зараз вони поприходять і позаймають бюджетні місця, а діти батьки яких воювали проти тих днрів не зможуть вступити, буде шось страшне. Атовці перестрічатимуть тих новоспечених студентів і розказуватимуть політику партію.
Пописанная парта• 23 июня 2020
Ответ дляКокошинЭль
Почему вторые теперь лезут к тем, с кем не согласны??? Почему не идут к спасителям ??? конгитивка???
Потому что Донбасс - это Украина. Или Вы придерживаетесь противоположного мнения?
Анонимарик• 23 июня 2020
Ответ дляШиворот Навыворот
Удалено администрацией...
За це не скакалки, а бігали з прапорами російськими і під танки наші лягали. Хай вигрібають.
Пописанная парта• 23 июня 2020
Ответ дляПодтяжка
почикайте ще Байден стане президентом, ось тоді буде
Светлая мечта Порошенко?
Анонимарик• 23 июня 2020
Ответ длясоветский цирк
Дети из дыры живут и учатся в разных условиях от наших детей
І як, вони на протести виходять чи комендантської години дотримуються?
Анонимарик• 23 июня 2020
Ответ длясоветский цирк
Удалено администрацией...
А той батько чому свій будинок не захищав від російських найманців?
Анонимарик• 23 июня 2020
Ответ дляЗаместитель Анонима
это маловероятно.
дети вояк вряд ли поедет поступать в Украину, будут или дома или в России.
Та одного сьогодні уже спіймали
Пописанная парта• 23 июня 2020
Ответ дляКокошинЭль
Да не гоже президенту бисер метать перед чепухой всякой
Кому?
Стопудова• 23 июня 2020
Ответ дляАнонимарик
Порежьте проверьте и нам расскажете как оно там
Стопудова• 23 июня 2020
Ответ дляАнонимарик
Как поедете проверять комендантский час и к тому батьку зайдите спросите чому
Выкупаная• 23 июня 2020
Ответ дляГалябалована
все кто хочет, поступит
А що бюджет резиновий? Зе в минулому році його сильно скоротив, а не збільшив.
котопёс• 23 июня 2020
Ответ дляТочный_сантиметр
Капец((( люди,кто голосовал за этого..........
Я. Он умничка, респект ему
Аноним-ка• 23 июня 2020
Ответ дляЗаместитель Анонима
вчера из Донецка несколько детей смогли выехать на ЗНО
Да, смогли. А вы читали как именно это произошло?
Их выпустили около 18.00 и они 8 км шли пешком по серой зоне, пришли на укр.посты около 19.30. их выпустили в Украину. Куда они поехали в ночь - никого не интересует (((
Аноним-ка• 23 июня 2020
Ответ дляБорщец
Ну и хорошо.
Я только за.
Тем более изучение укр.языка там отменили, детям и так будет сложно
Я только за.
Не отменили
Выкупаная• 23 июня 2020
Ответ дляСолнечный день
Что с вами? У детей есть право выбора и очень многие из тех краев желают оступить в украинские ВУЗЫ. Наша страна хочет для этого предоставить все возможности. В чем провокация или вы не понимаете смысла того, о чем я написала?
Їм дають льготи на бюджет так як і кримчанам. Тобто за мої податки буде вчитись не моя дитина навіть з високим ЗНО, а дитина з ТОТ. Адже бюджет не гумовий. Але ’’яка різниця’’.
Пэрисхилтонша• 23 июня 2020
Ответ дляТочный_сантиметр