Подтяжка• 23 июня 2020
Вже чули про те що през хоче сказувати ЗНО для дітей з Донецької та Луганської областей??
Діти з ТОТ Донецької та Луганської областей зможуть не складати ЗНО для вступу у виші
Президент України Володимир Зеленський ініціює внесення змін до Закону «Про вищу освіту» для максимального спрощення вступу у заклади вищої освіти (ЗВО) випускникам шкіл з тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської областей і Криму.
Зміни передбачатимуть, що діти з цих територій матимуть змогу вступати до ЗВО України без складання зовнішнього незалежного оцінювання та матимуть можливість вступити до всіх вишів України, а не за обмеженим окремим списком, як це відбувається зараз.
Крім того, всі охочі з тимчасово окупованих територій Луганської та Донецької областей навчатимуться в українських ЗВО безкоштовно, через державне замовлення в межах квот
КокошинЭль• 23 июня 2020
Ответ дляОтвечаю всем
Удалено администрацией...
Почему вторые теперь лезут к тем, с кем не согласны??? Почему не идут к спасителям ??? конгитивка???
КучМала• 23 июня 2020
Ответ дляОтвечаю всем
Удалено администрацией...
Госпєрєворот стався тільки на русських каналах
Отвечаю всем• 23 июня 2020
Ответ дляПодтяжка
блин ну ось з ким я тут дискутую, це якись триндець.
Не переживайте, я с вами не дискутирую, я поддерживаю беседу, чтобы вы побольше накатали, чтобы было наглядно понятно что вы из себя предстваляете. Вы из какого региона?
КучМала• 23 июня 2020
Ответ дляКокошинЭль
Бо хочуть халяви у фошитів
Подтяжка
• 23 июня 2020
Ответ дляОтвечаю всем
Удалено администрацией...
я вже бачу вашу вихованість, бачу ваше бачення, ви і росію окупантом не вважаєте.
Отвечаю всем• 23 июня 2020
Ответ дляКокошинЭль
Да, куда? В Киев, во Львов? Дадите ссылку?
Отвечаю всем• 23 июня 2020
Ответ дляКучМала
Не знаю, не смотрю и вам не советую смотреть чужие мнения, анализируйте факты сами
КокошинЭль• 23 июня 2020
Ответ дляОтвечаю всем
Удалено администрацией...
Антиукраинская пропаганда
Подтяжка
• 23 июня 2020
Ответ дляОтвечаю всем
Я з Микільської Слобідки, якщо це вас так муляє. Я українка, а ось хто ви не зрозуміло.
Подтяжка
• 23 июня 2020
Ответ дляКучМала
Бо хочуть халяви у фошитів
я чого б нашару не отримати диплом европейського зразка
Отвечаю всем• 23 июня 2020
Ответ дляПодтяжка
Удалено администрацией...
КучМала• 23 июня 2020
Ответ дляПодтяжка
Бо немає такого для динири
Подтяжка
• 23 июня 2020
Ответ дляОтвечаю всем
Удалено администрацией...
Ага штамп це факт окупації частини України
Отвечаю всем• 23 июня 2020
Ответ дляПодтяжка
Вы разницу между регионом и районом понимаете? От того что вы пишите на украинском языке и обзываете всех сепаратистами и прочая, вы не становитесь украинкой более, чем я. Наоборот.
Отвечаю всем• 23 июня 2020
Ответ дляПодтяжка
Или колонизация целой страны, за исключением маленькой территории. Переслушайте пленки байдена-порошенко, там всё очень четко и понятно.
Подтяжка
• 23 июня 2020
Ответ дляОтвечаю всем
Я в вас нічого проукраїнського не бачу, ви навіть не взмозі визнати що частина України окупована сосідньою, про госперевороти розказуєте, сепаратизму в упор не бачити. А про Слобідку я спеціально сказала, ви ж так надіялись що я з Заходу.
КокошинЭль• 23 июня 2020
Ответ дляПодтяжка
Ще раз вдячна вам за тему. Це ж не тільки навчання стосується.
Йде легалізація всіх окупованих територій, визнання динирилинири і вмонтовування цих субстанцій а тіло України!!!
Подтяжка
• 23 июня 2020
Ответ дляОтвечаю всем
от блін я таки в вас не помилилсь, в 2014 році була така гра ватне бінго, я бачу нічого не помінялось. Бінго!
КучМала• 23 июня 2020
Ответ дляОтвечаю всем
А як ці плівки опинилися у кегебіста Деркача?
Подтяжка
• 23 июня 2020
Ответ дляКокошинЭль
Притомні люди це бачать, я думаю скоро вірветься терпець цьому всьому.
Подтяжка
• 23 июня 2020
Ответ дляКучМала
почикайте ще Байден стане президентом, ось тоді буде
Отвечаю всем• 23 июня 2020
Ответ дляПодтяжка
Я не надеялась что вы с Запада, просто это было бы своеобразным оправданием вашего поведения и позиции. Хотя я точно уверена, что вы не киевлянка, приплыли сюда на очередном гребне.
КучМала• 23 июня 2020
Ответ дляПодтяжка
Бубоньку шкода...
КокошинЭль• 23 июня 2020
Ответ дляОтвечаю всем
Ничего там нет. Эти плёнки ваши хозяева запускают, чтобы лишить Украину поддержки США и оставить сам на сам с путангой.
А ещё отвернуть украинцев от Порошенко и втюхать стаду либо бойко либо медведчука
Подтяжка
• 23 июня 2020
Ответ дляОтвечаю всем
ну звичайно не києвлянка, що вам ще залишається.
КучМала• 23 июня 2020
Ответ дляОтвечаю всем
Ви вважаєте, що патріотично налаштовані люди є тільки на Заході? Чи стандартна лякалка про бандрівців
Отвечаю всем• 23 июня 2020
Ответ дляПодтяжка
Удалено администрацией...
Отвечаю всем• 23 июня 2020
Ответ дляКучМала
А какая разница?