Гордая_птичка• 24 июня 2020
Бандера. Враг или герой? Президент не смог ответить
На этот вопрос. Это понятно, он не хотел делить народ. А мы то можем высказать свою позицию.
Результат:
вже голосів:
408 (46.36%)
Враг
229 (26.02%)
Герой
131 (14.89%)
Пофиг
112 (12.73%)
Результат
Голубая устрица• 24 июня 2020
Ответ дляМадам Подлинник
Я ж не о себе писала. ) Я горжусь. Если у меня и моих родителей в свидетельстве о рождении указаны национальность ’русский’ и ’русская’, мне теперь самоубиться? Потому что патриоты считают, что мы вата. Если что, украинский язык знаю )
Что за ерунда? Кто так считает? Тут ваты полно с теми к кого вся родня украинцы. Души у них продажные
Голубая устрица• 24 июня 2020
Ответ дляБибер-анонимер
Кто такие фашисты? Вы о ком?
Меня отправили в село
Хворі люди

Пожарник• 24 июня 2020
Ответ дляНаизнанку
Ну як зачем:)
Сидить дома на кухні зараз автор, в засмальцьованому халаті, рваних трусах, дитину груддю годує, однією рукою борщ мішає, поряд свекруха дає цінні вказівки по борщу і ГВ, а інша ж рука в автора вільна. І найбільше, що її зараз цікавить, чи є героєм Степан Бандера.
Вы так на опыте пишите, видимо с себе срисовали образ автора
Пожарник• 24 июня 2020
Ответ дляГолубая устрица
Я киевлянка. Мои родители, бабушки, дедушки тоже. Замужем за волынянином. И да, Степан Бандера - мой Герой. А кто должен быть? Сталин, Берия, нквдисты, путЕн?
А есть люди, у которых нет героев, тк любая историческая личность - спорная.
Называйте меня Повелитель• 24 июня 2020
Степа́н Андрі́йович Банде́ра (1 січня 1909, с. Старий Угринів, нині Калуського району, Івано-Франківська область, Україна — 15 жовтня 1959, Мюнхен, Баварія, ФРН) — український політичний діяч, один із чільних ідеологів і теоретиків українського націоналістичного руху XX століття[1], після розколу Організації українських націоналістів — голова Проводу ОУН-Б[2]. Борець за незалежність України у ХХ сторіччі[3]. Степан Бандера і Ярослав Стецько були авторами Акту відновлення Української Держави 30 червня 1941 року. 5 липня 1941 року Бандеру помістили під домашній арешт, а з 15 вересня 1941 року — в центральну Берлінську в´язницю. З початку 1942 року по серпень 1944 року перебував у концтаборі Заксенгаузен в бункері «Целленбау»[4]. У вересні 1944 року його звільнили і запропонували участь в керівництві антирадянського збройного руху в тилу Червоної армії[5][6], однак Бандера відхилив пропозицію і на співпрацю не погодився[7][8].
Радянський уряд уповноважив КДБ вчинити вбивство Степана Бандери в Мюнхені, ФРН. Це здійснив радянський агент Богдан Сташинський 15 жовтня 1959 року[9].
Оцінки Степана Бандери вкрай полярні. Після розпаду СРСР для багатьох українців його ім´я стало символом боротьби за незалежність України. У свою чергу, серед жителів Польщі та Росії є такі, що ставляться до нього вкрай негативно, звинувачуючи у фашизмі, тероризмі, радикальному націоналізмі, що зокрема виявлялось у фізичній ліквідації лідерів відмінних від ОУН(б) українських націоналістичних течій, і колабораціонізмі[10][11]. Поняття «бандерівці», похідне від його прізвища, поступово стало загальним і застосовним до всіх українських націоналістів, незалежно від їхнього ставлення до Бандери[12][13][14].
Называйте меня Повелитель• 24 июня 2020
только исходя из этой фразы- Радянський уряд уповноважив КДБ вчинити вбивство Степана Бандери в Мюнхені, ФРН. Це здійснив радянський агент Богдан Сташинський 15 жовтня 1959 року[9] - мой ответ ГЕРОЙ. Почему его боялся КДБ СССР? Потому, что такая сильная личность могла сплотить и повести за собой украинцев, и Украина бы раньше стала независимой???
Наизнанку• 24 июня 2020
Ответ дляТвоя подруга
Вы знаете, я голосовала за Зеленского, абы не Порох. Сейчас я не в восторге от его действий, но если бы опять был выбор он или Порох, выбрала бы снова зеленского... И так же думают многие знакомые и коллеги. Печально, но как есть...
А розглядати інших кандидатів в першому турі не пробували?
Для мене названі вами кандидати не прийнятні і я за них не голосувала.
Твоя подруга• 24 июня 2020
Ответ дляНаизнанку
Я о втором туре, в первом вообще не голосовала, на работе как раз была...
Таракашечка• 24 июня 2020
Ответ дляМядуза аля моргонер
Для тех кто не знает историю и читает россойскую версию - враг, кто знает историю - патриот, на всякий случай напомню, что напротяжении всей войны он сидел в немецкой тюрьме...
в немецком концлагере,там же был убиты его братья.
После войны С.Бандеру убили по заказу из Москвы КГБ
З початком окупації України нацистськими військами один із загонів опору очолив брат Степана — Богдан. Він загинув 1942-го чи 1943-го року.
1941 року у Кракові Степан Бандера був заарештований у концтаборі перебував до 1944 року. Братів Олександра (доктора політекономії) та Василя (випускника факультету філософії Львівського університету) у 1942 році вбили польські наглядачі-капо у концтаборі Аушвіц.О. Андрія Бандеру — батька Степана, було вбито радянською владою. Сестер Оксану та Марту-Марію у 1941 р. було заарештовано і заслано до Сибіру (Красноярський край). Керівництво СРСР десятиліттями не дозволяло їм повернутися до України — Марта-Марія Бандера померла на чужині у 1982 році, а літня Оксана Бандера повернулася на Батьківщину лише у 1989 році після майже 50 років життя у Сибіру. Вона померла 24 грудня 2008 року.Ще одна сестра — Володимира — перебувала у радянських виправно-трудових таборах від 1946 по 1956 рік.
Герой Украины.
Наизнанку• 24 июня 2020
Ответ дляТвоя подруга
Я 2 турі голосувала проти обох.
Твоя подруга• 24 июня 2020
Ответ дляНаизнанку
Я 2 турі голосувала проти обох.
А смысл против обоих? Считайте, что голос просто в никуда...
Голубая устрица• 24 июня 2020
Ответ дляПожарник
Обычно те кто считает кого-то аж фашистом, имеют других героев.
Дайте подуться• 24 июня 2020
Ответ дляЗавЛабСнаб
Я бы сказала для кого он герой, но ведь забанят же. Набегут такие вот любители стучать и нажалуются.
А Ви не стримуйтеся ,пишіть .
Наизнанку• 24 июня 2020
Ответ дляТвоя подруга
Смисл в тому, що я ніколи не голосую по приколу, щоб когось зробити разом.
Дайте подуться• 24 июня 2020
Ответ дляБабочки в моём животе
У моего пра-пра-прадеда был дом в Голосеево и он, и его друзья были все украиноязычные. Это уже позже была русификация. Так что нечего ерунду писать и про русский язык и про Бандеру. Просто противно читать такую вопиющую ересь и невозможно пройти мимо этой брехни!
Лучше озаботьтесь вопросом, почему в России нет туалетов на трассе. Даже на заправках почти нигде нет! Максимум это деревянное сооружение с дыркой в полу. А я проехала из Киева до Казани больше 2000 км. И везде такой треш. Это кстати было в 2013. Уже цивилизация как бы должна была быть.
Ой ,Вам

Платье Длинное бальное• 24 июня 2020
Ответ дляГордая_птичка
Удалено администрацией...
Тут вся Московія і ще трошки. Чи Ви навмисне? В українців питайте. Або добавляйте пункты про сталіна героя, щоб зрозуміло було хто голосував. А взагалі щось вас тут останнім часом забагато. То СРСР чому поганий, то москалів всі люблять, тепер за Степана Андрійовича взялись. Займіться своїми справами, або почитайте неупереджені джерела, архіви, мізки включить. Для нащадків нквдшників, яких з сибірей перевезли до хат репресованих ми всі тут вороги.
Паспортный стол• 24 июня 2020
Ответ дляНаизнанку
Вот и я не понимаю, зачем головать, хоть за кого, если не устраивает ни один. Это глупо.
Таракашечка• 24 июня 2020
Ответ дляПрилипало
Выскажу мнение большинства киевлян : может он и герой ,но не наш однозначно!
НАШ
не отвечайте за всех пожалуйста
Твоя подруга• 24 июня 2020
Ответ дляПаспортный стол
Ну так прийти и проголосовать против всех как бы тоже бессмысленно. Сходить и сделать бессмысленное действие. Осуждать людей, которые сделали хоть какой-то выбор ( правильный или нет это уже другой вопрос) вот это глупо
куркулиха• 24 июня 2020
Що таке націоналізм? Це любов до рідної землі, те, що притаманне людині від народження. Людина завжди більше має любити своє, аніж чуже.
Таракашечка• 24 июня 2020
Ответ дляБабочки в моём животе
В каком месте вы киевлянка, и с какой стати приписываете себе мнение большинства, к тому же ошибочное?
Дайте подуться• 24 июня 2020
Ответ дляНеВРотик
Однозначно враг, фашистская подстилка
Обгрунтуйте .
Платье Длинное бальное• 24 июня 2020
Ответ дляМадам Подлинник
Ой, щаз начнётся. Для ЗУ герой, для Восточной - ... Понятно кто. Автор очередную тему для разделения народа запустила.
І Ви не розділяйте. На сході не одні лише сєпари. Я ближче до сходу живу, але вважаю героєм. Він за Україну болів. А от кому українці і Україна заважають, для тих, звичайно поганий.
Пожарник• 24 июня 2020
Ответ дляГолубая устрица
И? Как это связано с моим камментом? Перечитайте его еще раз и осмыслите написанное. Или не осмысляйте, лепите героев с разных сторон и дерите себе глотки и чубы, это отлично помогает чинушам воровать, пока холопы собачатся
Дайте подуться• 24 июня 2020
Для мене .Ви ж так легко обізвали незнайому людину врагом,фашистськой подстилкой.
Голубая устрица• 24 июня 2020
Ответ дляПожарник
С вашим никак. Я просто заметила, что те кто активно против одной точки зрения, также активно за другую. У вас, кстати, взвешенно все
Куратор дебошей• 24 июня 2020
Ответ дляНаверняка
Для рабов-русских он враг. Для свободных украинцев Бандера - герой.
все никак не пойму от Америки или от Европы мы свободны (никак не решать чьих мы будем)