Карлсончик• 24 июня 2020

Вопрос о самокате Maraton Decider?

Добрый вечер.
Изначально приехал самокат с вытянутой пимпочкой от тормоза заднего ручного (фото 2). Позвонили продавцу, сказал подтянуть пружинку и вставить в пазик.
Вставили. Но при езде эта пимпочка все равно не плотно там находится, а чуть выскакивает (фото 1).
Это у всех так или у нас брак? Подскажите, пожалуйста, может у кого есть эта модель или кто занимается продажами?
ura1981• 24 июня 2020
Так точно не має бути
Та пружинка там зайва, або там ще чогось бракує
Або тросік лєвий і задовгий і вони ту пружинку самі всунули як компенсатор, але в такому випадку різко ви не затормозити якещо прийдеться бо та пружинка не дасть заблокувати колесо/колодки
VivaForever• 24 июня 2020
Добдобраоааьмьс пьалалпплпш
Отжигающая• 24 июня 2020
Я купила такой самокат тут. Продавец сказала, что Китай есть Китай. Как повезет. На наши пимпочки не смотрела, вроде все нормально, ребенок катается.
ura1981• 24 июня 2020
А нє, трохи помолився, друге фото не побачив
На рулі немає підтяжки тормозів, бо той тросік як на мене задовгий
Маманя• 24 июня 2020
получу свой такой в пятницу, если будет актуально еще - посмотрю и отпишусь.
правда я Maraton GMC жду, но они вроде одинаковые
автор Карлсончик • 24 июня 2020
Ответ дляМаманя
GMC с дисковым тормозом, там вроде по-другому.
автор Карлсончик • 24 июня 2020
Ответ дляОтжигающая
А вы могли посмотреть как у вас там крепится?
автор Карлсончик • 24 июня 2020
Ответ дляura1981
Я мало до зрозуміла. Чоловіку показала вашу відповідь, щоб почитав.
Маманя• 24 июня 2020
Ответ дляКарлсончик
эх, тогда помочь ничем не могу
автор Карлсончик • 24 июня 2020
Ответ дляМаманя
эх, тогда помочь ничем не могу
В любом случае благодарю за внимание к вопросу.
ura1981• 24 июня 2020
Ответ дляКарлсончик
На першому фото той цилінтрик практично вилітає, а він має лежати в тій ямці
Тобто потрібно підтягнути тросік... для початку
автор Карлсончик • 24 июня 2020
Ответ дляura1981
Зараз чоловік наче цим якраз займається після вашого повідомлення. Маю надію, що все буде гаразд, але настрій...після того як просила все перевірити перед відправкою((
ura1981• 24 июня 2020
Ответ дляКарлсончик
І якщо буде ще запас натяжки то пасувалоб трошки підігнути ту вилка де зажатий тросік, щоб він ходив більш рівно а не під таким кутом/хвилею
Отжигающая• 24 июня 2020
Ответ дляКарлсончик
вот
автор Карлсончик • 24 июня 2020
Ответ дляОтжигающая
вот
Благодарю. Полезное фото.
автор Карлсончик • 24 июня 2020
Ответ дляura1981
Дуже вдячна за рекомендації. Чоловік підтягнув тросик. Поклацали гальма, наче не вилітає уже.
Ви дуже допомогли.