ЭкстрасенсиХаЯ• 29 июня 2020

Хто вирішує по розміщенню дорожних знаків?

Хочу написати запит. З 1-го числа стали працювати камери на дорогах, і я повністю за, хоч уже один штраф і отримала. Але Одеська траса тепер анекдот - рух 60 км/год від таблички до таблички. Я проїжджаю Чабани і Глеваху, і там по хорошому треба назву на синьому фоні (без обмеження швидкості) оскільки траса виокремлена - житлова частина практично не прилягає до траси, де близько - виставлені 5 метрові щити-паркан, всі з´їзди та зупинки зі смугами сповільнення-розгону, переходи лише надземні (мости), словом проектувалось все не як міська дорога.
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 29 июня 2020
З дибільного ще наболівший світлофор в Чабанах, якого не видно через надземний перехід, поки не під´їдеш майже під нього
Улучшанский-Ухудшанский• 29 июня 2020
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Там висит предупреждающий светофор , который 24 часа в сутки мигает жёлтым.

И нефиг гонять на Одесской трассе больше 60.
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 29 июня 2020
Ответ для Улучшанский-Ухудшанский

А вам що? Боїтесь, що зачеплять, коли перелізатимете через розподілювач?
disc5555• 29 июня 2020
Ответ для Улучшанский-Ухудшанский

Так там 60 только в районе Глевахи. В чем проблема, не пойму )
Улучшанский-Ухудшанский• 29 июня 2020
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Не показывайте отсутвие своего серого вещества
Улучшанский-Ухудшанский• 29 июня 2020
Ответ дляdisc5555
Ага. Я по несколько раз в день там еду. В чем проблема у автора? Не может драндулет разогнать до сотни?
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 29 июня 2020
Ответ дляdisc5555
Мені неподобається нелогічність.
Обмеження ( не лише швидкості) мають переслідувати якусь мету. Наразі безпеки воно не додає, але збільшує час в дорозі і відповідно витрату пального і викиди в атмосферу.
В Чабанах вистачило б обмеження на світлофорі, в Глевасі - світлофорі та на ділянках розвороту через відбійник.
Цікаво, як людям, що катаються Київ-Одеса, а не на дачу поряд
Изподтишка• 29 июня 2020
Ответ дляdisc5555
С Глевахи в сторону Киева вообще рехнуться можно. На 20 км, 4 светофора и 3 камеры( Жилых зон нету, дорога ровная и хорошая, а приходится тормозить(
Изподтишка• 29 июня 2020
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Мені неподобається нелогічність.
При том в Чаьанах аварий при светофоре стало больше чем до него. Он там по дебильному запрограммирован. Мы для разворота едем аж в Киев на КП.
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 29 июня 2020
Ответ дляИзподтишка
Так і в районі круглику, світлофорі поставили, знаки 90-70-50, а все одно аварій не поменшало.