Вчора чоловік став хресним татком для маленької Юлі. Перша його похресниця, у мене ще немає жодних.
З новоспеченими кумами я ще не знайома, але заочно вони мені уже подобаються.)
Юлечка у них третя дитина.
Чоловік, коли йшов на хрестини (гостину вже після самого хрещення), готув собі в голові відмазки, чому він не буди пити.
А коли зашов у квартиру до кума, був вражений - повнісінька однокімнатна квартира дітей (п’ятеро сімей і всі з дітьми), а на столі ніякого алкоголю, лише компот та узвар. Уся ’культурна програма’ була продумана максимально для дітей, щоб їм було цікаво і весело. Оце я розумію