ДолькиКабана• 09 июля 2020
Куми вітають вас і ваших дітей з ДН?
Є у мене кілька хрещеників.
Знаєте як буває, похрестила з молоду у майже чужих людей і стала "конвертом" для них.
Всі ці роки справно дарувала подарунки чи гроші на ДН і подарунки на Миколая. Молилась за діток.
Минулого року я стала мамою. Куми звісно про це знали. І от в моєї дочки був перший ДН і мої куми мені не зателефонували щоб привітати з цим... Ми не запрошували їх через карантин.
Мене з ДН теж не вітають навіть віршиком у вайбер.
Я ж отримую замовлення на подарунки від однієї куми. За кілька тижнів буде ДН її дочки і я маю скинутись на золоту цепочку.
Якось неприємно, осад на душі. Чоловік сварить мене, бо я в очі сказати не все можу. Такий характер. Мама каже, щоб купила і передала дитині якусь книжку, цукерки і цього досить.
Що робити? І далі дарувати дорогі подарунки? Я не виглядаю лохом у ваших очах?)
всегдаДаДа• 10 июля 2020
У нас кум, крестный дочери, не звонит и не поздравляет малую с ДР, и нас тем более. Но зато я знаю, что он каждое воскресенье молится в церкви за нашу крошечку. И за это я ему безмерно благодарна