ОченьПриятно-Царь• 10 июля 2020
Чим замінити?
Дівчата порадниці 🤗,
можливо хтось з вас підкаже чи знає, чим замінити симбітер?
Потрібно витиснути погану мікрофлору і разом заселити(так працює симбітер).
Лікар наш у відпустці, а інший порадив ентерожерміну або субалін...
Тому прошу хто знає, підкажіть, бо те що порадив новий лікар, трошки не те.
Дякую:)
Астоновитесь!• 10 июля 2020
Які там бактерії? відкрила і не бачу склад . А чому треба міняти якщо вам підходить?
ОченьПриятно-Царь
• 10 июля 2020
Ответ дляАстоновитесь!
Кажуть Уже давно не має по аптекам:(
А дитині потрібно завтра почати приймати...
Астоновитесь!• 10 июля 2020
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Кажуть Уже давно не має по аптекам:(
в інтернеті бачу є. В аптеці теж треба спитати може під змовлення привезуть. Діло в тому що тут написано 24 бактеріїї правда немає складу. А 24 щоб було чую перший раз чесно. тих що стикалась ну максимум 5 ть було. Попробуйт замовити через інтернет якшо на день пізніше то ролі не відіграє.
ОченьПриятно-Царь
• 10 июля 2020
Ответ дляАстоновитесь!
от дивіться нашла сайт спитайте тут
Дуже дуже дякую
ElenaDomot• 10 июля 2020
Может лучше проконсультируйтесь онлайн с педиатром или детским гастроэнтерологом? В Киндерклиник сейчас так консультируют. Мы записывались по тел 0800 30 75 75.
ОченьПриятно-Царь
• 11 июля 2020
Ответ дляElenaDomot
Дякую