Омлетик• 16 июля 2020

Ткань для тента

Посоветуйте, пожалуйста. Необходимо заменить ткань на павильоне. Ищу водоотталкивающую, не за все деньги мира, такую, что прослужит хотябы года 4.
Злюка-закусюка• 16 июля 2020
смотрите тарпаулин

Коренная киевлянка• 16 июля 2020
Брала тарпаулін найбільшої щільності 200 гр/м. Усе одно порвавася через 2 роки. Але 300 грн на 2 роки - не так і дорого. Пошукайте на ОЛХ є готові тенти з люверсами і обробленими краями на різні розміри.
Інший варіант - іти в магазин спецтканин у Києві на вул. Сортувальній 2. Там порадять тканину для вітрил або різні прогумовані тканини. Але то буде разів у 10 дорожче.
автор Омлетик • 16 июля 2020
Ответ дляКоренная киевлянка
Думаю, готовий мені не підійде, нестандартна верхня частина. Доведеться самим шити.
автор Омлетик • 16 июля 2020
А кто-то сталкивался с тканью Оксфорд-1680 пвх, видела такой в Текстиль-контат.?