ЧукИГеки• 22 июля 2020

Литва, кто уже летал этим летом

Открыли ли украинцам доступ в эту страну. И на каких условиях? Спасибо
Сладкий лимончик• 22 июля 2020
Литва
Заборонено, крім осіб, які:

мають дозвіл на тимчасове/постійне проживання у Литві (leidimas gyventi)
мають литовську національну візу
є подружжям або дітьми громадян Литовської Республіки
є подружжям або дітьми іноземців, які мають дозвіл на проживання (leidimas gyventi) у Литовській Республіці
мають дозвіл на проживання у країні, що є членом Європейської економічної зони, у Швейцарії або Великій Британії, якщо в цій країні рівень нових випадків зараження коронавірусом протягом останніх 14 календарних днів не перевищує 25 випадків на 100 тис населення
Список таких країн оприлюднюється щопонеділка Міністерством охорони здоров’я Литовської Республіки: http://sam.lrv.lt

є членами екіпажу, які працюють у литовських компаніях, що займаються міжнародними комерційними перевезеннями, або які здійснюють міжнародні комерційні перевезення усіма видами транспортних засобів
є працівниками дипломатичних та консульських установ, представниками міжнародних організацій та членами їхніх сімей
є художниками та мають дозвіл Міністра культури Литви для участі в професійних художніх заходах
є журналістами, які прибуватимуть до Литви з дозволу Міністра закордонних справ Литовської Республіки
є медиками, які прибувають до Литви для надання медичних послуг
Сладкий лимончик• 22 июля 2020
https://tripadvisor.mfa.gov.ua/?location=lt
автор ЧукИГеки • 22 июля 2020
Спасибо!!! Искала этот сайт!!!