ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 22 июля 2020
При поверненні з Польщі самоізоляція 2 тижні обов"язова?
НеКонец-Света• 22 июля 2020
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Дякую!
А Вы сами не хотите, чтобы Ваш вернувшийся изолировался? Ну, мало ли....
220В• 22 июля 2020
Ответ дляНеКонец-Света
К сожалению у нас больше заразы, да и люди совершенно неумные. Мой, например, боится сюда возвращаться)))
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
• 22 июля 2020
Ответ дляНеКонец-Света
Нам потрібно повезти дитину в Київ на консультацію, записалась я сьогодні на кінець серпня, потрібно ще і білети купити...тому і питаю, чи можливий якись контроль і як зараз це відбувається
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
• 22 июля 2020
Ответ длямама двойняшек
Брата попросили не покидать территорию Харькова и все...
Контролювали, хто просив? коли це так було?
Пацака-задирака• 22 июля 2020
Ні, ніхто не требує ізоляції. Чоловік 3 тижня тому повернувся з Польщі. На кордоні на цю тему навіть не розмовляли. Ми самі для себе зробили ізоляцію на 2 тижня, про всяк випадок, так як батьки вже не молоді.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
• 23 июля 2020
Ответ дляПацака-задирака
Дякую