Стрекозей• Изменено 12 марта в 15:51

Хтось читав Лєру Астрооберег на початку війни? вона ще віщає?

обіцяла, що в 2023 р все закінчиться. Чи когось іншого, кому вірили і хотіли вірити? Ясно вже давно, що нікому віри немає, але як вона викручується, цікаво? всі ці прогнози - в одне місце, зараз просто ржу, коли бачу чергове передбачення
А я кумедна• 12 марта в 15:53
Війна на 10 років, без Лени чи Галі ясно
маминаБубочка• 12 марта в 15:55
Тут есть куча ее агрессивных фанатов. В 23-24м бросались тут на всех, кто ее мошенницей называл
Мавка• 12 марта в 15:58
Меня во сне предупридили,что от 6 до 9 лет.
пАлАвинкА• 12 марта в 15:59
Хз кто это, но это и к лучшему. Я поверю в возможное окончание войны только если путлер заберет отсюда своих имбецилов и в нас не будут лететь ракеты
ГороховаЯ• 12 марта в 16:00
Я читала. Я понимала мозгами, что фигня, но очень хотелось верить в чудо, оно меня успокаивало как-то. Потом перестала, в чудо больше не верю)
автор Стрекозей • 12 марта в 16:01
Ответ дляА я кумедна
а на 11-й рік що зміниться, щоб війна закінчилась?
автор Стрекозей • 12 марта в 16:05
Ответ дляГороховаЯ
оце ж і я, приблизно рік вірила, а потім видалила її, особливо, коли вона почала викручуватися і блокувати їй неугодних
Мавка• 12 марта в 16:02
Ответ дляСтрекозей
А я не верила с первого дня.
автор Стрекозей • 12 марта в 16:03
Ответ длямаминаБубочка
а зараз теж кидаються? всі заявлені нею строки давно позаду
автор Стрекозей • 12 марта в 16:04
Ответ дляМавка
чому Ви вважаєте, що Ваш сон віщий?
Мавка• 12 марта в 16:07
Ответ дляСтрекозей
чому Ви вважаєте, що Ваш сон віщий?
А что,война уже закончилась?
автор Стрекозей • 12 марта в 16:13
А хтось пам’ятає мольфара, якого вбили на Західній Україні? Що він говорив, начебто правду незадовго до війни, за що і поплатився?
автор Стрекозей • 12 марта в 16:10
Ответ дляМавка
А что,война уже закончилась?
А я що, сказала, що війна закінчилась? Я питаю, чому ви вважаєте, що вашому сну можна вірити? війна може закінчитися через рік, і це буде не 6 років, а 5, або тривати не 9 років, а 7 чи 11
Тану на сонці• 12 марта в 16:11
Я вірю тіко Арестовичу!!!!
Мавка• 12 марта в 16:13
Ответ дляСтрекозей
Ну цыфра 5 ближе к 6 не так ли?Это же не 2-3 недели и не год.Естественно,во сне показали примерный отрезок времени,что-бы я не надеялась на месяц или год.
автор Стрекозей • 12 марта в 16:15
Ответ дляМавка
та мало, хто і що мені уві сні каже, це ж не означає, що так воно й буде)
Мавка• 12 марта в 16:15
Ответ дляСтрекозей
Буде,поверьте.И мы еще и войну выиграем.
Пік Антна• 12 марта в 16:17
Ответ дляА я кумедна
Вона ВЖЕ більше 10 років
автор Стрекозей • 12 марта в 16:17
Ответ дляМавка
ми просто ПОВИННІ її виграти, інакше навіщо стільки жертв, страждань, сліз
Ванна Тазиковна• 12 марта в 16:36
Ответ дляМавка
Удалено администрацией...
Научительница• 12 марта в 16:46
Ответ дляВанна Тазиковна
Удалено администрацией...
Де ви майдан збираєте, на красній площі?
А я кумедна• 12 марта в 16:48
Ответ дляПік Антна
Вона ВЖЕ більше 10 років
Більше 100 років
Перший масштабний збройний напад Радянської Росії на незалежну Україну відбувся у грудні 1917 року (початок 20 століття). Це поклало початок першій радянсько-українській війні, під час якої більшовицькі війська розпочали наступ на Харків, Київ та інші міста України
А я кумедна• 12 марта в 16:49
Ответ дляСтрекозей
Ой, той старий молов, що Україну поділять