Lili_Bookshelf• 22 июля 2020

Косметика, така як лосйони, тоніки, можна на ЮЕ, чи краще на МІСт?

Привіт, дівчата, Ви все знаєте. Зараз є крута акція на амазон, от постало питання, чи не заверне Юкрейн Експрес, куди зазвичай замовляю різні замовл, ту косметику? 4 тоніка, 5 вмивалок, крема. ?
Амазонка-3bef• 22 июля 2020
Комісію нарахує

автор LiliyaTim • 22 июля 2020
А міст?
автор LiliyaTim • 22 июля 2020
Це не бади, не вітаміни. В правилах не знайщла косметики в заборонених продуктах.
naffffa4ka• 22 июля 2020
Я писала подібні питання у запитах. Досить швидко відповідали
yumana• 22 июля 2020
Юэ может не насчитать комиссию, если совсем немного. А так у них то ли 10 то ли 20% комиссия на косметику.