Бабка_в_кедах• 30 июля 2020
Девочки , кто был в Турции недавно . Стоит лететь ?
Как сейчас цены ?
Расскажите пожалуйста по поводу вируса
По прилету в Украину , нужно быть на самоизоляции 2 недели ?
Или нужно будет тест на короновирус ?
Расскажите пожалуйста по поводу вируса
Или нужно будет тест на короновирус ?
Ламзак_сдутый• 30 июля 2020
Ответ дляЗавЛабСнаб
Сиде? какой отель?
Отиум эко клаб. Россиян очень ждут.
ЗавЛабСнаб• 30 июля 2020
Ответ дляЛамзак_сдутый
Отиум эко клаб. Россиян очень ждут.
они все ждут россиян
Нерадистка Кэт• 30 июля 2020
Ухахайкина• 30 июля 2020
Ответ дляНерадистка Кэт
Я дуже задоволена відпочинком. Все пройшло чудово ,хоча і боялися, і вагалися.
Бодрум😍
Ухахайкина• 30 июля 2020
Ответ дляНерадистка Кэт
Вгадали:-)
Мы во вторник прилетели из Бодрума, тоже были сомнения насчёт отдыха, но все прошло супер
Нерадистка Кэт• 30 июля 2020
Ответ дляУхахайкина
У мене не було сумнівів щодо відпочинку, лише щодо дороги туди. Але, господи, як я рада, що цього божевільного року ми вирвалися. Перезавантажилися безумовно. Я кожного року відлітаю додому зі сльозами. Але цього - легко. Бо знаю, що повернуся точно і повернуся точно в Бодрум, хоча завжди ми відпочивали в Кемері. У мене навіть альбом з фото називається ’ benim kalbim’. Я залишила тут серце.
Було нереально класно.
Бабка_в_кедах
• 31 июля 2020
Ответ дляНерадистка Кэт
Було нереально класно.
Мне так страшно лететь
Боюсь чтобы ребёнок не заболел потом
Нерадистка Кэт• 31 июля 2020
Ответ дляФизрукая
Мне так страшно лететь
Боюсь чтобы ребёнок не заболел потом
Я саме за дитину хвилювалася найбільше. Моя порада - орви актив спрей з собою. Плюс контролювати миття рук, плюс не торкатися обличчя, і обов´язкова маска в аеропортах, антисептик для рук з собою. Все буде добре, не хвилюйтеся!