интайм_не_предлагать• 03 августа 2020
Душовий бокс з глибоким піддоном
Добрий день, порадьте будь ласка... можна з фото... Дякую
Пуки-куки• 03 августа 2020
бред еще тот. мама когда то поставила, он ей ни разу не пригодился, а сейчас в него еле залазит, ноги болят. А бабаушка так и не смогла в него залезть.
Стильная штучка• 03 августа 2020
А я задоволена своїм. Можу й полежати в своєму по діагоналі, як у ванні. Можу помити щось габаритне. Голову зручно мити. У мене гідробокс Луїджі.
интайм_не_предлагать
• 03 августа 2020
22 поверх, маленька ванна кімната.... вимушені шукати щось не габаритне, а ще й маленька дитинка, яку треба купати ...
интайм_не_предлагать
• 03 августа 2020
Ответ дляСтильная штучка
Дякую, подивлюсь
интайм_не_предлагать
• 03 августа 2020
Якщо не гідробокс то хоча б кабінка з глибоким піддоном
Стильная штучка• 03 августа 2020
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Дякую, подивлюсь
До речі, моя дитина ще й пірнала в нашому, поки маленька була, у мене радіус 1 метр.