Точный сантиметр• 06 августа 2020
Мамочки підскажіть ви теж ,щоб піти в садок робите діткам УЗД черевної порожнини
Силиконочка• 06 августа 2020
ні. але якщо лікар каже, що варто, то зробила б. іноді лікар нас направляє на консультації до різних лікарів. ходимо, консультуємось
Точный сантиметр
• 06 августа 2020
В нас просто в садочку сказали не потрібно, лікар каже ,що вони не знають просто. Направлення дає до частого УЗД ( в лікарні в нас немає) і вказує свою фамілію, то я просто вважаю ,що за кожне направлення їй іде якась сума.
Просто каралева• 06 августа 2020
Ответ дляТочный сантиметр
ви правильно думаєте. то злочинна схема.
Просто каралева• 06 августа 2020
Ответ дляТочный сантиметр
узі завжди можна зробити за направлення безкоштовно! якщо саме Ваша поліклінніка не має кабінету узі - значить дають запис на узі в сусідній поліклінніці.
Ананомчикус• 06 августа 2020
Ответ дляТочный сантиметр
То хай би цей лікар показав, де ця вимога написана, щоб ви в садочку просвітили людей?)
ПрипоРошенная• 06 августа 2020
Ответ дляПросто каралева
Так прям злочинна, злочинна - не делать обследования своим детям годами. Ничего плохого в этом нет. И цена там вырядил десятки тысяч .
Я б такое не носила, но продаю• 06 августа 2020
раз в год для себя проходим, в сад не требовали, перед школой будем делать узи сердца
Просто каралева• 06 августа 2020
Ответ дляПрипоРошенная
злочин - це коли лікар, користуючись своїм службовим положенням, отримує відкат. замість направити дитину на планове узі в рамках поліклінікі, вимагає обов,язкового узі в платній конкретній клініці.
нічого доброго в подвійному обмані нема:
1. залякування щодо термінів
2. приховування можливості вибору місця проведення узі.
1. залякування щодо термінів
ПрипоРошенная• 06 августа 2020
Ответ дляПросто каралева
1. залякування щодо термінів
Злочин - не займатись здоров’ям своєї дитини, щоб лікар вимушений був щось вигадувати аби змусити зробити обстеження дитині.
Хай зробить в іншому місці, думаю проблем не буде.
Страшне там лікар наживеться на тих копійках за обстеження, прям страшна корупція.
Просто каралева• 06 августа 2020
Ответ дляПрипоРошенная
не подменяйте понятия.
будьте здоровы!